iPhone 11'in hızlı şarjda ısınması normal mi?

Cml1905

Hectopat
Arkadaşlar iPhone 11 telefonum var gecen pazar günü aldım. Apple Store'dan hızlı şarj adaptörü aldım bir de. Şarjı 20'ye düşünce koyup 80'de alıyorum. Bugün az da olsa ısınmıştı telefon. Arkadaşımda 12 mini var gayet normal dedi ama yine de sorayım. Bir sıkıntı var mı sizce?

Dert etme özellikle hızlı şarjda neredeyse bütün Apple modelleri çokça ısınabilir. Normal şarj sırasında dahi ısınması anormal değil.

Arkadaşlar iPhone 11 telefonum var gecen pazar günü aldım. Apple Store'dan hızlı şarj adaptörü aldım bir de. Şarjı 20'ye düşünce koyup 80'de alıyorum. Bugün az da olsa ısınmıştı telefon. Arkadaşımda 12 mini var gayet normal dedi ama yine de sorayım. Bir sıkıntı var mı sizce?
Sarja koyup kullanıyorsan ısınması normal, sıkıntı yok bende 11 kullanıyorum kullanım esnasında hissedilir derecede ısınma var.

Hızlı şarj esnasında ısınmayan telefon varsa üreticiyi tebrik etmek lazım. Yüksek değerlerde hızlı şarja sahip cihazların tamamı ısınır. Üzerinden yüksek watta elektrik aktığı için ısınması normal yani.

Sarja koyup kullanıyorsan ısınması normal, sıkıntı yok bende 11 kullanıyorum kullanım esnasında hissedilir derecede ısınma var.

Yok kullanmıyorum.

Hızlı şarj esnasında ısınmayan telefon varsa üreticiyi tebrik etmek lazım. Yüksek değerlerde hızlı şarja sahip cihazların tamamı ısınır. Üzerinden yüksek Watt'ta elektrik aktığı için ısınması normal yani.

Teşekkür ederim.

Dert etme özellikle hızlı şarjda neredeyse bütün Apple modelleri çokça ısınabilir. Normal şarj sırasında dahi ısınması anormal değil.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı