iPhone 11'in performansı düştü

Hafızası ne kadar dolu? Onu belirtmemişsiniz.

Bu arada telefon son demlerini yaşıyor olabilir. :D
85 Gb dolu. 128 Gb hafızası var.

Hocam kullanıcı kaynaklı bir sorun yoksa gönderin. Mesela telefonu düşürmediyseniz gibi. Zararlı yazılım yüklediniz mi veya herhangi bir bilgisayara bağladınız mı son zamanlarda?
Kesinlikle. Zararlı bir yazılım yüklemedim. Bir tek yakın zamanda bilgisayara bağlandım fakat o da MacBook Air.

Ayrıca belirtmeyi unuttum. Şu şekilde aynı olan uygulamalar da yüklenebiliyor bazenleri.

Dosya Ekleri

• E7BDF924-D1DC-48A3-A0CF-61835B5C16CB.jpeg
    E7BDF924-D1DC-48A3-A0CF-61835B5C16CB.jpeg
    263,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:

Kesinlikle. Zararlı bir yazılım yüklemedim. Bir tek yakın zamanda bilgisayara bağlandım fakat o da MacBook Air.

Ayrıca belirtmeyi unuttum. Şu şekilde aynı olan uygulamalar da yüklenebiliyor bazenleri.
O zaman garantiye gönderebilirsiniz.

Bir süredir teker teker artan şikayetlerim son zamanlarda yükselişe geçti. Yaklaşık 15 gün önce telefonun şarjı %32 iken müzik dinlemek istedim ve aniden dondu, birkaç saniye sonra da kapandı. Güç tuşu ile açmak istediğimde açılmadı, bastıktan 15-20 saniye kadar sonra açılma ekranını gördüm. Ve normalde yaklaşık 17 saniye olan açılma süresi 45-50 saniyeyi buldu. Bundan 1-2 gün sonra telefonumun ekranında takılmalar başladı. Aniden donuyor, sekmeden atıyor, en basit (13 sayfa) PDF'de bile takılmalara başladı. Zaten normal zamanda ısınan telefon artık daha da ısınmaya başladı. Şarjım 15 gün kadar bir sürede %90'dan %88'e indi. Bazen cızırtı sesleri gelir oldu. Ve son dönemlerde kamera uygulamasını açtığımda telefonun kameraya geç bağlandığını fark ettim. (ekte gösterdiğim şekilde siyah ekran oluyor ve 5-6 sn sonra açılabiliyor.) Şu anda da telefonumun performans olarak düştüğünü, uygulamalarda rahat olmadığını fark ettim. Daha 6 ayım var garantisinin bitmesine. Garantiye göndersem herhangi bir tamir işlemi uygulanır mı?

Eki Görüntüle 1588293

Eki Görüntüle 1588293

Servise gönder.

Garantiye gönderin, sorunlarınız fazla olduğu için swap yapabilirler. Tertemiz yeni bir cihazınız olur, fazla beklemeyin derim.
Eğer 2. el aldıysanız veya Apple merkezinden almadıysanız gönderin sıfırıyla veya aynı fiyatta farklı bir iPhone ile değiştirebilirler. Babamda da aynısı olmuştu.

Geri
Yukarı