iPhone 11ısınıyor

Ted1905

Kilopat
Daha fazla  
Bugün Apple'ın yetki bayisi Hepsiburada'dan iPhone 11 aksesuarsız kutu aldık. Benim iPad Air 4 şarj adaptörü ile şarj edebiliyoruz sıkıntı yok da ısınma problemi var.
Cihazı kutudan çıkardık kurulum aşaması tamamlanana kadar sıkıntı yoktu. Sonra uygulamaları tek tek yüklerken (insta, fb, Gmail gibi basit uygulamalar) hafif ısınma başladı. İnstada 30 dakika gezerken aşırı derecede ısınmaya başladı. Şarjı da hızlı düşmesi ekstra şüphe uyandırdı.
Şarja taktık 23'teyken kısa sürede 74 oldu ama... Şarjdayken telefon elle tutulamayacak kadar sıcaktı. iPhone 11 kullanıp da hep telefonu ısınan var mı merak ediyorum bu her zaman böyle mi olacak? Yoksa servise/garantiye verelim mi dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak 1 yıldır kullanıyorum. Isınma sadece şarjdayken oluyor bende o da %80 e kadarlık kısımda oluyor sonra kendini yavaş moda alıp şarj ediyor. İnstagram da o kadar çok video izliyorum hiç ısınma olmadı iOS 14.6 ya geçmenizi tavsiye etmem şarjı çok çabuk bitiyor.

Bugün Apple'ın yetki bayisi Hepsiburada'dan iPhone 11 aksesuarsız kutu aldık. Benim iPad Air 4 şarj adaptörü ile şarj edebiliyoruz sıkıntı yok da ısınma problemi var.
Cihazı kutudan çıkardık kurulum aşaması tamamlanana kadar sıkıntı yoktu. Sonra uygulamaları tek tek yüklerken (insta, fb, Gmail gibi basit uygulamalar) hafif ısınma başladı. İnstada 30 dakika gezerken aşırı derecede ısınmaya başladı. Şarjı da hızlı düşmesi ekstra şüphe uyandırdı.
Şarja taktık 23'teyken kısa sürede 74 oldu ama... Şarjdayken telefon elle tutulamayacak kadar sıcaktı. iPhone 11 kullanıp da hep telefonu ısınan var mı merak ediyorum bu her zaman böyle mi olacak? Yoksa servise/garantiye verelim mi dersiniz?
Hocam servise gönderin. Son zamanlarda bu sorunlar fazla. Sanırım bozuk ürün denk geldi.

Hocam servise gönderin. Son zamanlarda bu sorunlar fazla. Sanırım bozuk ürün denk geldi.

Bende öyle tahmin büyük ihtimalle kusurlu ürüne denk geldik.

Tam olarak 1 yıldır kullanıyorum. Isınma sadece şarjdayken oluyor bende o da %80'e kadarlık kısımda oluyor sonra kendini yavaş moda alıp şarj ediyor. Instagram da o kadar çok video izliyorum hiç ısınma olmadı iOS 14.6 ya geçmenizi tavsiye etmem şarjı çok çabuk bitiyor.

Sürüm artırmadık aksine nasıl geldiyse öyle kuruldu güncelleme yapmadık ama birden böyle olması üzdü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı