iPhone 12 alınır mı?

Zamanında iPhone 7 kullanıp akabinde Galaxy S8 e geçmiş biri olarak iPhone almak için araştırmalar yapıyorum. S8'den önce çıkan 6s bile şuanki telefonumdan daha stabil ve 3 yıl daha güncel.
Fark ettiyseniz ekran açısından konuştum ki ekran anlamında bahsettiğiniz 2 model de S8 yanına yaklaşamaz. 6S daha stabil konusuna değinmeyeceğim zaten.

Fark ettiyseniz ekran açısından konuştum ki ekran anlamında bahsettiğiniz 2 model de S8 yanına yaklaşamaz. 6S daha stabil konusuna değinmeyeceğim zaten.
Ekran konusunda haklısınız WQHD+ ekranı çok güzel ve çok canlı, iPhone'a geçince göz bir süre arıyor ama ben her platformda hıza önem veren biri olarak iPhone tercih edicem gibi görünüyor.

Alınır. Daha önce 60 Hz kullandıysanız farkı anlamazsınız, özelliklerini biliyorsunuzdur herhalde. Elde Premium bir hissiyat veriyor.

11 bunun yanından bile geçemez. Ekran, işlemci, kamera, güncellik, sağlamlık, eldeki hissiyat konusunda 12 daha önde bataryasının da daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Ekran konusunda haklısınız WQHD+ ekranı çok güzel ve çok canlı, iPhone'a geçince göz bir süre arıyor ama ben her platformda hıza önem veren biri olarak iPhone tercih edicem gibi görünüyor.
Hocam haberiniz olsun WQHD ekranlar aktif olarak o şekilde çalışmıyor. Gerektiği zaman o çözünürlüğe geçiyor batarya süresi için. Aynı durum ekranın Hz değeri için de geçerli. iPhone 12 çok güzel bir telefon gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Android alternatif isterseniz Apple kadar uzun destek verebilen tek marka OnePlus ki telefonları gerçekten çok güzel.

Geri
Yukarı