iPhone 12 alınır mı?

AngelEyess4

Centipat
Daha fazla  
Ne diyorsunuz, 2023 yılı bitecek ve hala iPhone 12 sizce alınır mı? Baktığım neredeyse tüm konularda 13 al denmiş fakat 13 alacak olsaydım 13 sorardım sanırım, iPhone 12 128 GB modelini alacağım 32 civarına ve ciddi anlamda cebimden çıkabilecek en son para bu. Eğer I11'e düşersem fiyatlar 20 civarına düşüyor ve 11k civarı cebime kalıyor. Sizce 11 almak yerine üstüne 8-10k daha koyup 12 almaya değer mi? Mantıklı mıdır? 2023'te hala pratik bir telefon mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç aydır 12 mini kullanıyorum. 12 ile arasında batarya ve ekran boyutu hariç hiçbir fark genel olarak önerebilirim kamerasından tut, performansına kadar her şeyinden memnunum. İmkan varsa 13 daha güncel bir cihaz olur ilerdede daha rahat satarsın tabi bu 12 kötü olduğu için değil 13 daha iyi bir yatırım olacağı için.

Ne diyorsunuz, 2023 yılı bitecek ve hala iPhone 12 sizce alınır mı? Baktığım neredeyse tüm konularda 13 al denmiş fakat 13 alacak olsaydım 13 sorardım sanırım, iPhone 12 128 GB modelini alacağım 32 civarına ve ciddi anlamda cebimden çıkabilecek en son para bu. Eğer I11'e düşersem fiyatlar 20 civarına düşüyor ve 11k civarı cebime kalıyor. Sizce 11 almak yerine üstüne 8-10k daha koyup 12 almaya değer mi? Mantıklı mıdır? 2023'te hala pratik bir telefon mu?

Hocam tabii 13 alsanız daha iyi ama bütçeniz 12'ye yetiyorsa indirim kovalayıp 12 alabilirsiniz.

Arada pil ömrü ve kamera arasında fark edilir bir fark olmaz. Eğer telefonla video çekmek edit yapmak gibi şeylerle uğraşmayıp günlük kullanacaksan 12 gayet yeterli aradaki 7K farka değmez.

İ12 128gb ile i13 128gb arasında 1k gibi cûzi bir fark var, sanırım dediğinizi yapıp 13'ün bir yerde indirime girmesini bekleyeceğim. Batarya olarak zaten iPhone sıkıntılı bir cihazken gidip 10 sonrası nesildeki en düşük bataryaya sahip cihazını almak mantıksız olacak diye düşünüyorum. 13'ü bekleyeceğim.

İ12 128gb ile i13 128gb arasında 1k gibi cûzi bir fark var, sanırım dediğinizi yapıp 13'ün bir yerde indirime girmesini bekleyeceğim. Batarya olarak zaten iPhone sıkıntılı bir cihazken gidip 10 sonrası nesildeki en düşük bataryaya sahip cihazını almak mantıksız olacak diye düşünüyorum. 13'ü bekleyeceğim.
İphone 12 şu an çoğu yerde 29.999₺'den satılıyor hocam. Arada 5k gibi bir fark var, hepsiburada'daki fiyat nedense yüksek diğer yerlere göre.

3 gün önce aldım. 11'den geçtim, benim cihazda bir problem var galiba bilemedim, bugün S3 mini gibi takılarak çalıştı kapatıp açınca düzeldi. Bir de bilmiyorum neden oldu ama telefonla konuşurken kulaklarım tıkandı ve başıma ağrı girdi 10-15 saniyelik konuşmadan bahsediyorum. Kardeşime verdim o konuşmaya devam etti aynı şey ona da oldu. Bu SAR değeri muhabbetiyle mi alakalı ki?

Geri
Yukarı