iPhone 12 alınır mı?

ip12 27.000,00 TL
ip13 34.500,00 TL

şuan 12 kasım indirimleriyle 2-3 bin daha düşerse alınır mı arkadaşlar ? yurtdışı telefonlarına bulaşmak istemiyorum.

aslında bir yandan da mantıklı geliyor. 4 ay normal, 4 ay e-sim ile kullanılabilir ama bu hükümetin sağı solu belli olmuyor. Süreyi 2 aya indirdim demeyeceğinin hiç bir garantisi yok.

çok kararsızım.

ip12 27.000,00 TL
ip13 34.500,00 TL

şuan 12 kasım indirimleriyle 2-3 bin daha düşerse alınır mı arkadaşlar ? yurtdışı telefonlarına bulaşmak istemiyorum.

aslında bir yandan da mantıklı geliyor. 4 ay normal, 4 ay e-sim ile kullanılabilir ama bu hükümetin sağı solu belli olmuyor. Süreyi 2 aya indirdim demeyeceğinin hiç bir garantisi yok.

çok kararsızım.
Hocam Iphone 12 nerede 27.000TL merak ettim. Yurtdışı almak mantıklı değil ayrıca, dediğin gibi kanunu değiştirip elinde patlatabilirler.

Hocam Iphone 12 nerede 27.000TL merak ettim. Yurtdışı almak mantıklı değil ayrıca, dediğin gibi kanunu değiştirip elinde patlatabilirler.
Trendyol'da şuan 27k hocam. ip 13 de amazonda 34.5k. Seçim vaadi olarak imei süresini 120 günden 180 güne çıkaracaklarını söylemişlerdi ama bunlara zerre güven olmadığı için süreyi uzatmak yerine 1 aya bile düşürebilirler. Bu kez de ülkeye gelen gurbetçiler için sıkıntılı bir durum olacağından böyle bir şeye kalkışmayacaklardır diye düşünüyorum.

Samsung S23 almanız daha mantıklı olacaktır ancak diyorsanız ben illa iPhone alacağım 11 almayın iPhone serisinin en kötü cihazı gidip 8 Plus alabilisiniz onun yerine.

Herkese yorumları için teşekkürler. 128GB iPhone 13 aldım, alırken kuşkulu olsam da en azından 2 gündür kullanımım beni oldukça hoşnut ettiği, en çok korktuğum şarj konusunda beni ters köşe yaptı. Bir günü aşırı rahat çıkartıyor, normal kullanımda 2 gün ve eğer az kullanıyorsanız 3 günü kolaylıkla çıkartabilirsiniz.

Geri
Yukarı