iPhone 12 "Bilinmeyen parça" hatası

Hayır, orijinal "Çıkma parça vb." ise göstermez. Sadece yan sanayileri gösterir A kalite olsa bile.

Yan sanayi parçaları neden göstersin? Bilinmeyen parça olarak yazıyor. Kamerası değişmiş ve orijinal olsa değişen kısmında orijinal Apple parçası olarak yazıyor. Yazmadığına göre yan sanayi veya çıkma sonuç olarak orijinal değil demek.

Yan sanayi parçaları neden göstersin? Bilinmeyen parça olarak yazıyor. Kamerası değişmiş ve orijinal olsa değişen kısmında orijinal Apple parçası olarak yazıyor. Yazmadığına göre yan sanayi veya çıkma sonuç olarak orijinal değil demek.

Bu arada bu programı söylediğin için sağ ol ben de 2. el aldım adam pile yeni dedi ve söylediği gibi çıktı telefonum değişen 1 tane şeyi var oda pili ve 73 şarj döngüsü olmuş yani sıfır alalı 3.5 ay oldu :D

Hayır, orjinal "Çıkma parça vb." ise göstermez. Sadece yan sanayileri gösterir A kalite olsa bile.
Hayır orjinal parça takılsa dahil gösterir çünkü parçaların seri numarasına göre tanır. Bunu engellemenin tek yoluda çıkma parçaya ekrandaki veya pildeki eski entegreyi yenisine geçirmektir.

Hayır orjinal parça takılsa dahil gösterir çünkü parçaların seri numarasına göre tanır. Bunu engellemenin tek yoluda çıkma parçaya ekrandaki veya pildeki eski entegreyi yenisine geçirmektir.
1678212925487.png

Anlamadım

Az önce ikinci el olarak iPhone 12 aldım fakat eve geldigimde bilinmeyen parca hatası verdi. 3uTools uygulamasından kontrol ettigimde her şey normal gorunuyor. Sizce sorun nedir? Kamerası değişmiş midir?
Hocam bence bataryan değişmiş. 2020 de üretilmiş telefonun ve sadece 4 döngüsü var pilin ve garantisi bitmiş yani kullanılmış. 2020 den bu yana pil sağlığının 100 ve sadece 4 döngüsünün olması imkansız.

Hocam bence bataryan değişmiş. 2020 de üretilmiş telefonun ve sadece 4 döngüsü var pilin ve garantisi bitmiş yani kullanılmış. 2020 den bu yana pil sağlığının 100 ve sadece 4 döngüsünün olması imkansız.
Evet zaten 2. el aldım alırken değişensiz sadece pil oda yeni değişti dedi ve şarj döngüsü 70 dedim 4 değil

Geri
Yukarı