iPhone 12 boşta şarj yiyor

Indexleme muhabbet i kısa sürer arkadaşım sen yine de bir süre bekle daha sonra servise götürebilirsin benim de 4 ay önce aldığım 11 maks 1 gece boşta iken %5 kadar eksiliyor.

İphone'nin şarjları genelde hızlı biter. Benim teyzem kullanıyor 2 hafta oldu ve şarj açık kapalı farketmeksizin 2 saat dayanıyor. Ama bir sorum var 2. el mi? Eğer 2. el ise batarya sorunu olabilir.
Instagram'da Tiktoker'lara laf atıp, Tiktoker'ların iPhone'u kötülemek için 5 IQ esprilerle bataryasını hedef alarak dalga geçenlerin videosunu kullanan, kurucusu Tiktoker'lardan da beter Instagram sayfalarını takip etmeyin lütfen.

Sıfırladığımda düzeldi. Telefona iOS15.4.1 güncellemesi geldi yeniden şarjı hızlı bitiyor. Her güncelleme ve değişiklik sonrası sıfırlamam mı lazım gerçekten çok saçma. Bu sorunun neden kaynaklandığını biliyor musunuz acaba?
Her güncelleme sonrası 72 saate kadar indexleme yapar iPhonelar. Bu süre boyunca batarya hızlı biter. Ama ondan sonra hızlı gitmemesi gerekiyor. Kaldı ki 15.4.1'de bataryayı hızlı bitiren sorun da çözüldü. Demek ki bataryayı arkada çalışan başka bir program harcıyor.

Her güncelleme sonrası 72 saate kadar indexleme yapar iPhonelar. Bu süre boyunca batarya hızlı biter. Ama ondan sonra hızlı gitmemesi gerekiyor. Kaldı ki 15.4.1'de bataryayı hızlı bitiren sorun da çözüldü. Demek ki bataryayı arkada çalışan başka bir program harcıyor.
bugün yine gece 7 saaatte yüzde 35 şarj tüketmiş. Hangi uygulama olduğunu nereden öğrenebilirim acaba?. Apple destek ile de konuştum onlar da bişey yapamadı. ne yapıcam bilmiyorum.

bugün yine gece 7 saaatte yüzde 35 şarj tüketmiş. Hangi uygulama olduğunu nereden öğrenebilirim acaba?. Apple destek ile de konuştum onlar da bişey yapamadı. ne yapıcam bilmiyorum.
Yüklediğiniz programlardan biri arka planda sürekli çalışıyor demektir bu. Deneye deneye programı bulacaksınız. Eskiden bir ara puhutv'de olmuştu bu olay. Sonra puhutv'nin uygulamayı güncellemesi ile çözülmüştü. Tek tek uygulamaları silerek deneyeceksiniz başka çareniz yok. Hiçbir telefon gece durduk yere %35 şarj tüketmez. Sömüren bir uygulama olduğu açık.

Yeni konular

Geri
Yukarı