iPhone 12 Spigen 27W şarj aletiyle hızlı şarj edilir mi?

Darkwalkr

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Ben Spigen 27W şarj aleti alacağım. Bu orijinal kutusundan çıkan USB ile şarj edebilir miyim, hızlı şarj destekliyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben Spigen 27W şarj aleti alacağım. Bu orijinal kutusundan çıkan USB ile şarj edebilir miyim, hızlı şarj destekliyor mu?

Ürün sorunsuz çalışır telefona bir zararı olmaz, ki aldığın adaptör çoğu sitede en çok satanlar arasında kalitesiz olsa çok satmaz ürün. Ben markanın eski bir adaptörünü kullanıyorum hızlı ve akıllı çıkışı olan yaklaşık 4-5 yıldır hiç bir sorun yaşamadım.
Bu arada bahsettiğim ürün

Son düzenleme:
Ürün sorunsuz çalışır telefona bir zararı olmaz, ki aldığın adaptör çoğu sitede en çok satanlar arasında kalitesiz olsa çok satmaz ürün. Ben markanın eski bir adaptörünü kullanıyorum hızlı ve akıllı çıkışı olan yaklaşık 4-5 yıldır hiç bir sorun yaşamadım.
Bu arada bahsettiğim ürün
Adaptörü aldım telefonu yarın alıcam çıkan usb kablosu ile direkt şarj edebilirim dimi usb uyumlu birde telefon 27w mı alicak yoksa 20w mı şarj cihazımdan

Benim için daha iyi o zaman zarar görmez hem hızlı şarjdan fazladan boşuna 50 TL vermiş oldum ama önemli değil ileride satarsam daha kolay satarım çok teşekkür ederim yardımınız için yarın alıyorum telefonu acaba kötü bir şey mi yapıyorum diyorum bazen 13.500 bir telefona verilir mi diyorum ama J7 Prime ile 5 yıl geçtiyse bu telefon ile rahat 6 7 yıl geçer.

Benim için daha iyi o zaman zarar görmez hem hızlı şarjdan fazladan boşuna 50 TL vermiş oldum ama önemli değil ileride satarsam daha kolay satarım çok teşekkür ederim yardımınız için yarın alıyorum telefonu acaba kötü bir şey mi yapıyorum diyorum bazen 13.500 bir telefona verilir mi diyorum ama J7 Prime ile 5 yıl geçtiyse bu telefon ile rahat 6 7 yıl geçer.
Eğer bütçeniz var ise 12 pro yada pro olmayan 13 alın

Eğer bütçeniz var ise 12 pro yada pro olmayan 13 alın
Sıfırlanıcam telefonu alınca ileride düzenli gelirim olunca 14 15 alırım.
iPhone 12 Aldım bu bile fazla geldi gerçekten çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Bütçe varsa tabii 13 alınmalı.

Son düzenleme:
iPhone 11 ve iPhone 12 cihazımla Spigen 27W hızlı şarj adaptörü ve kablosunu kullandım. Pil sağlığım hala %100 durumda. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı