iPhone 12 fiyatı düşer mi?

ByCookie

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle şu güzel bayramımız mübarek olsun. Yaklaşık 2 hafta sonra yeni bir telefon alacağım. Fakat 10.500 ₺ gibi bir bütçem var fakat iPhone 12 64 GB ile AirPods 2. nesil almak istiyorum. Bunların fiyatı 12.500 ₺ tanıdık indirimi ile 12.000 ₺ oluyor, fakat bütçeyi 1 ₺ bile aşamam. Sizce iPhone 12 64 GB fiyatı düşer mi?
Arkadaşlar düşer mi sizce? Bir tavsiye be.

Son düzenleme:
Tercih eder misiniz bilemem ama sarı sitede yurt dışından 12 Pro Max getirenler var 10250TL gibi bir fiyatlara satıyorlar. Düz Pro modelleri 9500TL gibi fiyatlara satıyorlar. Kayıt süresi 1 seneye uzadı yurt dışı cihaz alıp yanına AirPods alabilirsiniz bu şekilde hem de daha iyi modelini almış olursunuz.

Arkadaşlar, öncelikle şu güzel bayramımız mübarek olsun. Yaklaşık 2 hafta sonra yeni bir telefon alacağım. Fakat 10.500 ₺ gibi bir bütçem var fakat iPhone 12 64 GB ile AirPods 2. nesil almak istiyorum. Bunların fiyatı 12.500 ₺ tanıdık indirimi ile 12.000 ₺ oluyor, fakat bütçeyi 1 ₺ bile aşamam. Sizce iPhone 12 64 GB fiyatı düşer mi?
Hocam site üzerinden mi satın aldınız yoksa bir tanıdığınız dan mı?

Fiyatlar dolar üzerinden belirleniyor e dolarda düşmeyeceğine göre fiyatı her geçen gün katlanacak.

Geri
Yukarı