iPhone 12 Pro Fiyatı: 999$

İşlemci, kamera vb. farklar var. Önceden açılan konulara bak derim.
Bilemiyorum hocam, ben tanıtımı sabırsızlıkla bekledim, hüsrana uğradım. Eğer dışı değişseydi, direkt almayı düşünüyordum.
@326001 11 Pro kullanıyorsanız hiç gerek yok geçmeye tabi ki. Ancak Apple gerçekten iyileştirmeler yapmış. iPhonedo incelemesini bekleyebiliriz.
Hocam, bir incelemeleri göreyim, o zaman tam karar veririm. Sizde iyileştirmeler var deyince, biraz fikrim değişmedi değil. :D

Bilemiyorum hocam, ben tanıtımı sabırsızlıkla bekledim, hüsrana uğradım. Eğer dışı değişseydi, direkt almayı düşünüyordum.

Hocam, bir incelemeleri göreyim, o zaman tam karar veririm. Sizde iyileştirmeler var deyince, biraz fikrim değişmedi değil. :D
Hocam işlemcisi canavar oldu. Kamerası ise baya iyi olacak.

Şarj aleti ve kulaklık eleştirisi yapanlar için Faruk abim olayı çok güzel açıklamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna o kadar güldüm ki. Sonra da küfrettim. Bu arada siz sevinmiş gibisiniz? Nedenini anlayamadım.
Elbette ki saçma ama bir yandan da oldukça sevindim diyebilirim. 5W şarj aleti çöplüğü olmayacak artık. En azından dünyaya zararı vardı, iyi oldu. 5W koyacaklarına hiç koymasınlar, kendileri de sonunda farkına varabilmiş.

Bir de örnek verdiler 450 bin arabayla eşdeğer tasarruf diye, gülesim geldi :D

Elbette ki saçma ama bir yandan da oldukça sevindim diyebilirim. 5W şarj aleti çöplüğü olmayacak artık. En azından dünyaya zararı vardı, iyi oldu. 5W koyacaklarına hiç koymasınlar, kendileri de sonunda farkına varabilmiş.

Bir de örnek verdiler 450 bin arabayla eşdeğer tasarruf diye, gülesim geldi :D
ip.png

Lütfen iPhone'ları nerede üretildiği belli olmayan uygun fiyatlı ürünlerle karşılaştırmayalım.

Geri
Yukarı