iPhone 12 hala alınır mı?

Alınır ancak tepki çekecek olmasını bilmeme rağmen Android düşünmüyor musunuz ?
Android bir telefon asla uzun bir süre kullanılamaz hocam. Apple cihazlarına yıllarca güncelleme desteği veriyor. Ve iPhone'lar yıllar geçse de kolay kolay asla ve asla yavaşlamaz.

iPhone 12'nin işlemcisi çok güçlü, 4-5 yıl sonra bile ağır işlemlerin üstesinden gelecek bir işlemci, hangisi daha uzun ömürlü bilemem ama S22 donanım olarak daha güçlü ve bir o kadar da prestijli, tam anlamıyla bir amiral gemisi. Samsung arayüz olarak da iyi bir firma. Yurt dışında S22, iPhone 13'ten daha pahalı bu arada.

iPhone 11 Aldım 2-3 Gün önce ve çok memnunum. Tek sorunu IPS LCD Olması. iPhone 12 Kesinlikle alınır.

Ben bilgisayarımı alınca telefon kullanımım düştü, çok yoğun çalışıyorum bilgisayarda, telefona bakacağım zaman çok olmuyor bakacaksam Instagram'da geziniyorum ondan dolayı IPS LCD ekran bana sorun yaratmıyor.

Alınır tabii, iPhone 7 bile hala alınırken 12 gibi bir cihaz yıllarca götürür.

7 artık alınmaz. Güncelleme daha almayacak, pil berbat dayanmaz.

Ben bilgisayarımı alınca telefon kullanımım düştü, çok yoğun çalışıyorum bilgisayarda, telefona bakacağım zaman çok olmuyor bakacaksam Instagram'da geziniyorum ondan dolayı IPS LCD ekran bana sorun yaratmıyor.

7 artık alınmaz. Güncelleme daha almayacak, pil berbat dayanmaz.
Aynen 7 Alınmaz. Zaten bende 7'den 11'e geçtim. 7'de en çok yaşadığım sorun pil sorunuydu. Birde ekranı çok küçüktü.

Geri
Yukarı