iPhone 12 hala alınır mı?

Kesinlikle iyi bir cihaz. Ancak daha güncellik açısından 13 daha mantıklı olabilir. Fiyatını hak ettiği kısmı ise tartışılır. Ben zamanında 13 aldım, kullanıyorum ve gerçekten memnunum. Ama şu an 28 bin TL civarı olmuş. Samsung S22 veya beklerseniz S23 alınabilir. İyi bir araştırma ile kendiniz karar verebilirsiniz diye düşünüyorum.

12 alınır, 13'te cezbedecek bir şey görmedim, gece kamerası testlerine bakarsanız arada aşırı önemli bir fark yok. Bana kalırsa 13 yerine 14 tercih edilmeli. (12 kullanıcısıyım.)
A15 Bionic gayet cezbedici bir durum bu cihazlarda en önemli unsur çip'tir. Ayrıca en önemlisi çentik daha küçük ekran kısmıdan görüntü ve piksel açısından gayet olumlu bir özellik.

A15 bionic gayet cezbedici bir durum bu cihazlarda en önemli unsur çip'tir. Ayrıca en önemlisi çentik daha küçük ekran kısmıdan görüntü ve piksel açısından gayet olumlu bir özellik.

A15 ile A14 arasında gündelik kullanımda bir fark yok. Aradaki farkı video renderı alırsan ya da Genshin Impact gibi ağır bir oyunu en ağır ayarlarda oynarsan anlarsın. Bu iki unsur dışında ne yaparsan yap fark göremezsin.

A15 Bionic gayet cezbedici bir durum bu cihazlarda en önemli unsur çip'tir. Ayrıca en önemlisi çentik daha küçük ekran kısmıdan görüntü ve piksel açısından gayet olumlu bir özellik.
Ve aslında 12 serisi ile 13 serisi arasındaki kamera farkı göründüğünden daha fazla. Tüm serilere bakınca özellikle sensör ve lens boyutunun 13 serisinde ne kadar büyüdüğünü görebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı