iPhone 12 ısınıp kasıyor mu?

burakxd383

Hectopat
Başlıkta belirttiğim üzere, iPhone 12'ler için kronik bir ısınma ve donma sorunu varmış diye duydum. Bu sorunla ilgili olarak bildiklerinizi söyler misiniz? iPhone 12 almayı düşünen biriyim sıfır olarak. Böyle sıkıntılar yaşar mıyım?

Herhangi bir kaynağım yok bir arkadaşımdan duydum arkadaşımdan duymam üzerine internette iPhone 12 ısınma ve kasma sorunu yazdığımda birçok başlık olduğunu gördüğümde bu konuyu açma gereği duydum ve korktum açıkçası

Herhangi bir kaynağım yok bir arkadaşımdan duydum arkadaşımdan duymam üzerine internette iPhone 12 ısınma ve kasma sorunu yazdığımda birçok başlık olduğunu gördüğümde bu konuyu açma gereği duydum ve korktum açıkçası.

Hocam her telefonda böyle yorumlar vardır siz böyle yorumlara bakarsanız telefon alamazsınız. Böyle bir sorun olsa Apple şu ana kadar düzeltirdi zaten?

Başlıkta belirttiğim üzere, iPhone 12'ler için kronik bir ısınma ve donma sorunu varmış diye duydum. Bu sorunla ilgili olarak bildiklerinizi söyler misiniz? iPhone 12 almayı düşünen biriyim sıfır olarak. Böyle sıkıntılar yaşar mıyım?

Hayır babam aldı kullandım hiçbir sorun yok, şansa bağlı biraz sorunlu cihaz gelmiş olabilir.

Arkadaşın iPhone düşmanı sanırım, böyle bir sorun çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı