iPhone 12 ısınıp kasıyor mu?

iphone12hk.jpg

Google'da minik bir arama yapmam sonucu ortaya çıkanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 13 kullanıyorum hiç böyle bir sorun yok. Yüksek grafikli oyunlarda yüksek ayarlarda tabii ki ısınacaktır ama kasma olmaz. Arkadaşın kıskanmış olabilir.

Hocam her telefonda böyle yorumlar vardır siz böyle yorumlara bakarsanız telefon alamazsınız. Böyle bir sorun olsa Apple şu ana kadar düzeltirdi zaten?

Bende öyle düşünüyorum biraz da sonuçta 1 senedir üretilen bir modelde sorun varsa bile 1 yıl geçtikten sonra düzeltilmiştir diye tahmin ediyorum.
Normalde 11 almayı düşünüyordum fakat hiçbir yerde stokta yok üstüne telefoncularda saçma sapan fiyatlar çekiliyor, bir de 2019'da çıkmış bir modele o kadar fiyat vermenin gereksiz olduğunu düşünmeye başladım güncellikten yanayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende öyle düşünüyorum biraz da sonuçta 1 senedir üretilen bir modelde sorun varsa bile 1 yıl geçtikten sonra düzeltilmiştir diye tahmin ediyorum.
Normalde 11 almayı düşünüyordum fakat hiçbir yerde stokta yok üstüne telefoncularda saçma sapan fiyatlar çekiliyor, bir de 2019'da çıkmış bir modele o kadar fiyat vermenin gereksiz olduğunu düşünmeye başladım güncellikten yanayım.
12 almanız daha iyi olacaktır, küçüklük sorun etmiyorsanız 12 Mini'de alabilirsiniz.

Bir de Android'den IOS'a geçiş yapacağım iOS işletim sistemini ilk defa kullanacağım Home tuşu olmadan mağazada teşhir ürününü kullanmayı denedim biraz zor geldi kolay bir kullanım yolu var mı? 2 yıl önce giriş seviyesi Samsung Galaxy A10 almıştım.

Bir de Android'den IOS'a geçiş yapacağım iOS işletim sistemini ilk defa kullanacağım Home tuşu olmadan mağazada teşhir ürününü kullanmayı denedim biraz zor geldi kolay bir kullanım yolu var mı? 2 yıl önce giriş seviyesi Samsung Galaxy A10 almıştım.

Hocam Home tuşu derken? Zaten iPhone 12 Home tuşu yok. Bu arada bin TL fazladan verebilirseniz iPhone 13 alın aralarında şu an bir fark yok ama iPhone 13 daha uzun güncelleme alacak.

Hocam ilk başta eliniz hep home tuşu arıyor ama 1-2 haftaya kavrıyorsunuz. Bence kullanımı daha basit ve kullanışlı.

Başlıkta belirttiğim üzere, iPhone 12'ler için kronik bir ısınma ve donma sorunu varmış diye duydum. Bu sorunla ilgili olarak bildiklerinizi söyler misiniz? iPhone 12 almayı düşünen biriyim sıfır olarak. Böyle sıkıntılar yaşar mıyım?
Hocam telefon on numara hiç bir kasma yok. Benim sürekli hücresel veri ile telefona bakmamdan kaynaklı ve kılıfından dolayı hafif bir sıcaklık vardı.Hallettim sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı