iPhone 12 kamerası 4K 60 FPS'te pır pır ediyor

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Her yerde olmuyor, dışarıda falan hiç olmuyor fakat bizim evde oluyor, sorun nedir? Sesi dinlerseniz sevinirim. Bir de karsidan gelen isiklara karsi cok hassas.
Koltukla birlikte yere dustugum icin sol tarafi pert, oraya pek takilmayin 😂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun olma sebebi ışığın Hz'i ile ilgili. Uzaktan şehre baktığımızda ışıkların "göz kırpma" sebebi de budur aslında. 30 FPS'de olmuyor dediniz değil mi?
Yanlışım varsa düzeltin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun olma sebebi ışığın Hz'i ile ilgili. Uzaktan şehre baktığımızda ışıkların "göz kırpma" sebebi de budur aslında. 30 FPS'de olmuyor dediniz değil mi?
Yanlışım varsa düzeltin.

30FPS'de sorun yok.

Dediğim sebeptendir hocam. Ekrana tutuğunuzda 30 FPS de bile olur bu.

Normal sartlarda en kaliteli videoyu hangi sekilde cekebilirim? Fakat benim telefonda isiklarda cok parliyor iPhone 11'e gore falan, fotograf cekerken.

Normal sartlarda en kaliteli videoyu hangi sekilde cekebilirim? Fakat benim telefonda isiklarda cok parliyor iPhone 11'e gore falan, fotograf cekerken.
Çok aksiyon yoksa 30 FPS çekiyorum ben. 60 FPS'i köpeğimi çekerken falan kullanıyorum. 8K30, 4K30 gibi yeterli bence. Ha şuna da dikkat etmek lazım bazı telefonlarda 60FPS açınca EIS falan çalışmıyor. O anki duruma göre karar verin.

Pal biçimini göremedim hocam, SS atar mısınız?
IMG_1809.png

Burada.

Geri
Yukarı