iPhone 12 mi, 13 mü?

ellas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, tanıdığım aracılığı ile yurt dışı bir telefon alacağım.
  • 1. telefon: iPhone 12 10000 TL.
  • 2. telefon: iPhone 13 1350 0TL.

Bu telefonlar arasında 3500 TL fark oynuyor ve iPhone 13 modeli için eSIM'e geçmem gerekiyor. Bütçemi zorlayarak 13 alabiliyorum fakat bu fiyat farkına ve yapacağım ekstra masraflara değer mi? Telefonda sadece sosyal medya kullanan birisiyim. Çok kararsız kaldım, 2025 tarihine kadar telefon bende kalması gerekecek pasaport kaydı olacağı için.

Bu telefonlar arasında 3500 TL fark oynuyor ve iPhone 13 modeli için esım'e geçmem gerekiyor. Bütçemi zorlayarak 13 alabiliyorum fakat bu fiyat farkına ve yapacağım ekstra masraflara değer mi? Telefonda sadece sosyal medya kullanan birisiyim. Çok kararsız kaldım, 2025 tarihine kadar telefon bende kalması gerekecek pasaport kaydı olacağı için.

iPhone 13 almanı tavsiye ederim.

Bu telefonlar arasında 3500 TL fark oynuyor ve iPhone 13 modeli için eSIM'e geçmem gerekiyor. Bütçemi zorlayarak 13 alabiliyorum fakat bu fiyat farkına ve yapacağım ekstra masraflara değer mi? Telefonda sadece sosyal medya kullanan birisiyim. Çok kararsız kaldım, 2025 tarihine kadar telefon bende kalması gerekecek pasaport kaydı olacağı için.
iPhone 13.

Arkadaşlar neticede sıfır bir ürün olması açısından Amerika'dan gelmiş kapalı kutu bir iPhone 13 aldım, 14.500, 16.000TL arasında kutusuz sıfır iPhone diye satılan ürünlere hiç bulaşmadım, 17.400TL ile Amerika'dan getirilmiş bir iPhone 13 satın aldım, hayırlısıyla önümüzdeki günler kutunun açılışını yapacağım, zam öncesi fiyatlardan yararlandığımı düşünüyorum. Hepinizin dilediği gibi olsun.

Son düzenleme:
Arkadaşlar neticede sıfır bir ürün olması açısından Amerika'dan gelmiş kapalı kutu bir iPhone 13 aldım, 14.500, 16.000TL arasında kutusuz sıfır iPhone diye satılan ürünlere hiç bulaşmadım, 17.400TL ile Amerika'dan getirilmiş bire iPhone 13 satın aldım, hayırlısıyla önümüzdeki günler kutunun açılışını yapacağım, zam öncesi fiyatlardan yararlandığımı düşünüyorum. Hepinizin dilediği gibi olsun.

Hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı