iPhone 12 mi 13 mü?

Yagiz3461

Hectopat
Şu an 2020 SE modelini kullanıyorum. 12 ya da 13 almayı düşünüyorum. MediaMarkt'ta 12 modeli 27000TL 13 modeli ise 40000TL sizce hangisi daha mantıklı?

Adam 12 mi demiş 13 mü? Eminim oda biliyordur Samsung'u o yüzden geçiyordur IPhone'a. Kankam bence 12 daha mantıklı gibi ama bütçen yeterse tabii ki 13.

Samsung'un ne kötülüğünü gördün en son 10 yaşındayken J7 kullanıp şimdi gelip Samsung kötü muamelesi yapıyorsun büyük ihtimalle bu kadar popüler kültür kölesi olmayın.

Konunun cevabına gelirsek ikisi de fiyatını hak etmiyor alacaksan arkadaşın dediği gibi ikinci el 13 Pro vs. bak ya da Samsung al.

Güncellik, kamera beklentin yoksa bütçeyi zorlamamak adına ip12 öneririm. Kamerası kötü mü hayır? fakat ip13 den bir tık kötü. Android tarafını düşünürsen ben de güncel ve daha iyi cihaz olan s23 256gb modelini öneririm. Tercih size kalmış.

Kamerada 11’den sonra en büyük sıçrama 13 modelinde yapıldı, main sensör azımsanmayacak kadar büyük. SoC bakımından da özellikle pil performansını etkileyecek sağlam farklar var. 13 alın, aradaki farka fersah fersah değer ancak iPhone şart değilse S23 iki modelden de çok mantıklı olur (Macbook ve adaptör kitli ekosistem kurmayacaksanız böyle bir şart koymak mantıksız.)

Yeni konular

Geri
Yukarı