iPhone 12 mi iPhone 13 mü?

emerhen

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, elimde Redmi Note 8'i uzun yıllardır kullanmaktayım ve artık miladini doldurdu. Android kullanma isteğimde yok açıkçası o yüzden iPhone 12 ve 13 arasında kaldım. Arada olan 9.000 liralık farka değer mi acaba? Bütçemi çok fazla aşıyor ancak birkaç ay daha sabredersem alabilirim. Güncelleme mevzusu kaç yıl daha alır vs. bilemiyorum. Sizin bilgilerinize ihtiyacım var. Herkese iyi akşamlar ☺️

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, elimde Redmi Note 8'i uzun yıllardır kullanmaktayım ve artık miladini doldurdu. Android kullanma isteğimde yok açıkçası o yüzden iPhone 12 ve 13 arasında kaldım. Arada olan 9.000 liralık farka değer mi acaba? Bütçemi çok fazla aşıyor ancak birkaç ay daha sabredersem alabilirim. Güncelleme mevzusu kaç yıl daha alır vs. bilemiyorum. Sizin bilgilerinize ihtiyacım var. Herkese iyi akşamlar ☺️
Farka değmez gerçi ikiside bütçesine göre iyi telefon değil. İlla ki android istemiyorsanız symbian telefon önerebilirim(!)

IP13 bence ama Android'de kalmak en mantıklısı çünkü IP12-13 serisi özellikle o bütçedeki Android telefonlarla yarışamaz düzeyde geride. Tek artısı iOS.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı