2023 yılında iPhone 12 Mini alınır mı?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, bu zamanda iPhone 12 Mini alınır mı? İlk çıktığından beri hayalimdeki telefondu her şeyiyle, şu an yurt dışından 6000 TL vergiyle 15000 civarına denk geliyor. 13 Mini de 20000 civarına ama arka kamera tasarımını ve küçük çentiğini sevmediğim için pek almak istemiyorum hele ki 5-6k fark varken. Yine de önerilerinize açığım.

Merhaba, bu zamanda iPhone 12 Mini alınır mı? İlk çıktığından beri hayalimdeki telefondu her şeyiyle, şu an yurt dışından 6000 TL vergiyle 15000 civarına denk geliyor. 13 Mini de 20000 civarına ama arka kamera tasarımını ve küçük çentiğini sevmediğim için pek almak istemiyorum hele ki 5-6k fark varken. Yine de önerilerinize açığım.
15000₺'ye alınır. İkinci el fiyatı bu civarda ülkemizde.

Bizzat kullanan tanıdıklarımdan biliyorum, belli bir sürede kullandığım bir telefon. 12’yi kullanmadım ama o kadar kötü olduğunuda düşünmüyorum.
Ama şöyle birşey var ki "mini" serisinin batarya sağlığı hızlı düşüyor. 12 alabiliyorsa zaten 12 alsın :)

Merhaba, bu zamanda iPhone 12 mini alınır mı? İlk çıktığından beri hayalimdeki telefondu her şeyiyle, şu an yurt dışından 6000 TL vergiyle 15000 civarına denk geliyor. 13 Mini de 20000 civarına ama arka kamera tasarımını ve küçük çentiğini sevmediğim için pek almak istemiyorum hele ki 5-6k fark varken. Yine de önerilerinize açığım.

Alınır hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı