iPhone 12 Mini 256 GB vs iPhone 11 128 GB

Sıfır alacağım.

Duruma göre S23'te bakılabilir aslında fiyatı bayağı düşmüş, iPhone 14'ten iyi bir cihaz. İlla iPhone istiyorum derseniz 12 64 GB+iCloud'ya da 12 mini 256 GB alın.

Duruma göre S23'te bakılabilir aslında fiyatı bayağı düşmüş, iPhone 14'ten iyi bir cihaz. İlla iPhone istiyorum derseniz 12 64 GB+iCloud'ya da 12 mini 256 GB alın.
kamera konusunda biraz daha iyi bir telefon istediğim için ios istiyorum android telefonlarda zamanla kameranın kötüleştiğini fark ettim aynı sorun bunda da var olacağını düşünüyorum onun dışında çok iyi bir telefon :/

Kamera konusunda biraz daha iyi bir telefon istediğim için iOS istiyorum Android telefonlarda zamanla kameranın kötüleştiğini fark ettim aynı sorun bunda da var olacağını düşünüyorum onun dışında çok iyi bir telefon :/

İlk kez sizden duyuyorum, S23 zaten kamera konusunda çok iyi bir cihaz iPhone 14'ü geçiyor rahatlıkla.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum tekrardan ,İphone 12 mini 256 gb modelini satın almış bulunmaktayım ve kutu içeriğindeki şarj kablosu type-c to lightning ,ama benim elimde eski 5S e ait orjinal eski tip adaptörü mevcut .Velhasıl kelam 5S i şarj ettiğim kablo ile eski apple adaptörü 12 minide kullanmak zararlı olur mu kabloyu bimden almıştım bir tek o muadil ,bu konu hakkında düşünceniz nedir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı