iPhone 12 mini alınır mı?

12 mini için o fiyat çok fazla, Sahibinden'den 13 mini alıp pasaporta kaydedebilirsiniz o paraya.

Sıfır fiyatı 64 Gb için şu an 11.500 Tl. Sanıyorum arkadaş da sıfır düşünüyor. Yurtdışı 13 Mini mi Yurtiçi garantili 12 Mini mi, bence 12 Mini. IPhone Mini alan adamın zaten aman şu da olsun, aman bu özellik de olsun düşüncesi olacağını sanmıyorum. Artı böyle bir ülkede, muhtemelen 2-3 sonra yurtiçi cihazı sorunsuz aynı fiyata ikinci elde satabilecek.

Sıfır fiyatı 64 Gb için şu an 11.500 Tl. Sanıyorum arkadaş da sıfır düşünüyor. Yurtdışı 13 Mini mi Yurtiçi garantili 12 Mini mi, bence 12 Mini. IPhone Mini alan adamın zaten aman şu da olsun, aman bu özellik de olsun düşüncesi olacağını sanmıyorum. Artı böyle bir ülkede, muhtemelen 2-3 sonra yurtiçi cihazı sorunsuz aynı fiyata ikinci elde satabilecek.
Sahibinden'de de zaten 10.000 liraya sıfır 13 mini bulabilirsiniz, üstüne bide 2000 lira pasaport kaydı ve toplam 12000 lira. Telefonu düzgün kullanırsanız garantiye gerek kalmaz.

Sahibinden'de de zaten 10.000 liraya sıfır 13 mini bulabilirsiniz, üstüne bide 2000 lira pasaport kaydı ve toplam 12000 lira. Telefonu düzgün kullanırsanız garantiye gerek kalmaz.
İstediğiniz kadar düzgün kullanın üretim kaynaklı sorunda elinizde 12.000 liralık bir zararla kalmanız olası. Bir de pasaport sahibi olması önemli arkadaşın malum artık pasaport sahibine ait hatlar harici çalıştırmıyor cihazlar. O pasaportla yakın zamanda yurtdışına çıkış ülkeye giriş yapmış olması da gerek. Bu kayıt ücretine zam gelecekti o ne oldu?

Soruya gelirsek 12 Mini kullanıyorum şuan çok memnunum tavsiye edebilirim.

Çok iyi bir telefondur fakat o fiyata alınmaz. Hatta hiçbir iPhone alınmaz fiyatlarından dolayı. iPhone'u bana göre iPhone takıntılı kişiler alır. Takıntılıysanız siz de, alacağınız en uygun güzel iPhone modeli 12 minidir zaten.

Kararı verecek olan kişi yine alıcı kişi ama ben burdaki mantığı anlamıyorum açıkçası. Apple gibi bir ürünü 6 yıl sonra bile Letgo gibi bir mecrada ikinci ele satabilecekken niye adam yalnızca 1 kişinin üzerine olabilecek bir ürün edinip, üstüne garantiden mahrum kalmak ister ?

Garantiye gerek kalmamasını değil, garantinin direk olmamasını tartışalım isterseniz. Gerek kalınacak bir durum yok, çünkü komple yok. :) Sahibindendeki 'kapalı' ürünün donanımsal problemini 2 gün sonra fark etseniz, gideceğiniz bir yer yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesut Çevik çok güzel anlatmış ben bu videodan sonra o kadar gaza gelmiştim ki maddi durumu felaket olan biri olmasan kesin alırdım.

Kararı verecek olan kişi yine alıcı kişi ama ben burdaki mantığı anlamıyorum açıkçası. Apple gibi bir ürünü 6 yıl sonra bile Letgo gibi bir mecrada ikinci ele satabilecekken niye adam yalnızca 1 kişinin üzerine olabilecek bir ürün edinip, üstüne garantiden mahrum kalmak ister ?

Garantiye gerek kalmamasını değil, garantinin direk olmamasını tartışalım isterseniz. Gerek kalınacak bir durum yok, çünkü komple yok. :) Sahibindendeki 'kapalı' ürünün donanımsal problemini 2 gün sonra fark etseniz, gideceğiniz bir yer yok.
O 1 kişi üzerinde muhabbeti sadece 3 yıl için geçerli. Kaydettiniz diyelim üzerinden 3 yıl geçti o telefon artık bütün hatlarla kullanılabilir. iPhone 12 veya 13 alıyorsan da 3 yıl kullanırsın zaten, 3 yıl kullandıktan sonra da satarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı