iPhone 12 Mini kutudan boş batarya ile çıktı

iPhone 12 mini aldım ve cihaz kutudan 0 şarj çıktı. Bildiğim kadarı ile bir miktar dolu gelir cihaz ilk açılış ve kurulum için ancak bomboş çıktı. Sizce neden böyle?

Aynı zamanda kasada bulunan şu simgeler normal mi daha önce hiç görmemiştim. Kardeşimin iPhone 11'inde de bu simgeler yok.

Bende Hepsiburada'da satıcısından aldım bendeki de kutudan şarj 0 çıktı. Kenaridaki CE simgesi bende de var.

Ben de aynı tarihte aldım Hepsiburada'dan ve benim de batarya boş geldi. Yanındaki çöp kutusu tarzı imgeler bende de var ama çizik yoktu. Dostum bir de benim bir sıkıntım var, şarja taktıktan 2 saniye sonra falan algılıyor, şarj sesi geliyor. Sende de aynı mı bakabilir misin?

Hocam ben iPhone 12 kullanıyorum. Telefonu mağazadan aldım ve benim de %0 şarj ile çıktı telefon. Aynı işaretler bende de mevcut. Telefonda bir sorun yok gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

@yagiz6 Hala kullanıyorsanız, batarya durumu nasıl, yandaki semboller çok dikkat çekiyor mu, memnun musunuz?
Çok memnunum hiç bir sıkıntım yok cihaz ile ilgili. Kılıf takılı sembolleri görmüyorum zaten ama kılıfsızken de dikkat çeken bişi değil pek. Bataryasından baya memnunum, çok fazla sorun okumuştum bataryası ile ilgili ancak beni baya şaşırttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı