iPhone 12 Pro kayıt işlemi nasıldır?

Pasaportumla daha önce yurt dışına çıkmadım yine de kayıt ettirebilir miyim gelen telefonu?
Attığım link'i incelemiş olsan burada soracaklarının hepsinin cevabı resmi olarak vardı orada. Kayıt yaptırdığınız kişinin adına kayıtlı hatları kullanabilirsiniz.

İlla bu şekilde yaptırmak isterseniz en basit giriş çıkış yapabileceğiniz ülke KKTC olur.

Amerikadan gelen telefon ücreti + 2020 yılı için 1.838,70 TL + KKTC gidiş-dönüş uçak bileti paranız her şekilde uyguna geliyorsa arka arkaya sefer alıp giriş çıkış yapıp telefonu kendi adınıza kaydettirebilirsiniz.

Attığım Link'i incelemiş olsan burada soracaklarının hepsinin cevabı resmi olarak vardı orada. Kayıt yaptırdığınız kişinin adına kayıtlı hatları kullanabilirsiniz.

İlla bu şekilde yaptırmak isterseniz en basit giriş çıkış yapabileceğiniz ülke KKTC olur.

Amerika'dan gelen telefon ücreti + 2020 yılı için 1.838, 70 TL + KKTC gidiş-dönüş uçak bileti paranız her şekilde uyguna geliyorsa arka arkaya sefer alıp giriş çıkış yapıp telefonu kendi adınıza kaydettirebilirsiniz.

Attığınız linkte bulamadım veya yoktu ben telefonu almaya gitmeyeceğim telefon gelecek ve daha önce yurt dışına çıkmadım olur mu diye bahsettim

Geri
Yukarı