iPhone 12 Pro Max nasıldır?

Dyean

Centipat
Katılım
14 Mayıs 2021
Mesajlar
2.183
Makaleler
5
Çözümler
8
Daha önce hiç iPhone kullanmadım. Telefona çok fazla para vermek istemezdim eskiden fakat bugün incelerken bu model hoşuma gitti ve ilk iPhone deneyimim iyi olsun istiyorum. Bu telefonu gözüme kestirdim. iPhone arayüzüne alışmak zor değildir umarım. Bu telefon hakkında görüşleriniz nelerdir?
Hız: En hızlılarından biri
Kamera: Daha iyileri var fakat "ben sadece odaklayıp anında çekmek istiyorum" diyorsan o işi iPhone'lar çok iyi yapıyor. Video konusunda zaten neredeyse rakipsiz
Tasarım: Bu senin zevkine kalmış
Yazılım: En sevdiğim şeydir iPhone'larda, IOS çok optimize, akıcı çalışan ve içinde gereksiz şeyleri olmayan bir işletim sistemi, ayrıca kullanımı çok kolay ve çok uzun süre destek alıyor, tek sıkıntısı Android kadar özgür değil.
Batarya: Çoğu kişi düşük bir batarya kapasitesi görünce telefonun pil performansının kötü olduğunu zannediyor ama öyle değil, aslında gayet iyi bir batarya ömrü var çünkü IOS çok optimize bir işletim sistemi ve A14 işlemcisi çok verimli
Ekran: 60Hz olması seni üzebilir ve daha kaliteli ekrana sahip rakipleri mevcut, fakat yinede çok iyi bir ekranı var.

Aşağıya iPhonedo'nun incelemesini koyuyorum.

 

asosipoero

Picopat
Katılım
15 Nisan 2021
Mesajlar
577
İyidir fakat ben yerinizde olsam 12 Pro alırdım 4000'lik bir fark yok sadece kamer biraz daha iyi, ekran biraz daha büyük, pil biraz daha iyi seçim sizin. (4000 ile AirPods Pro alabilirsiniz mesela)

Bencede 12 Pro güzel bir boyuta sahip oda yeter bence bu arkadaşa.
Hız: En hızlılarından biri.
Kamera: Daha iyileri var fakat "ben sadece odaklayıp anında çekmek istiyorum" diyorsan o işi IPhone'lar çok iyi yapıyor. Video konusunda zaten neredeyse rakipsiz.
Tasarım: Bu senin zevkine kalmış.
Yazılım: En sevdiğim şeydir IPhone'larda, iOS çok optimize, akıcı çalışan ve içinde gereksiz şeyleri olmayan bir işletim sistemi, ayrıca kullanımı çok kolay ve çok uzun süre destek alıyor, tek sıkıntısı Android kadar özgür değil.
Batarya: Çoğu kişi düşük bir batarya kapasitesi görünce telefonun pil performansının kötü olduğunu zannediyor ama öyle değil, aslında gayet iyi bir batarya ömrü var çünkü iOS çok optimize bir işletim sistemi ve A14 işlemcisi çok verimli.

Aşağıya IPhonedo'nun incelemesini koyuyorum.


Bir de not olarak Android sınırlarına kadar kullanıyorsanız belki IOS'ta bazı özelikleri bulamayabilirsiniz mesela telefonu USB olarak kullanma ya da çok iyi olmayan TV'lerde ekrana yansıtamama çözümü var kablolu olarak ekranı yansıtmanın kısaca normal kullanıcıysanız APK indirmiyorsanız iOS güzeldir @Sindel
 
KS
KS
Sindel

Sindel

Picopat
Katılım
12 Ocak 2021
Mesajlar
219
Çözümler
1
Bütçe aslında sorun değil benim için. Fakat eskiden beri telefonlara çok para vermek abartı geliyordu bana hatta dün mü ne konu açmıştım 5000 TL dahilinde bir telefon almak için yine. Sonra iPhone modellerine bakayım hoşuma giden olursa iPhone alırım direkt olarak diye düşündüm. Biraz da değişiklik olsun istedim. Yıllarca Android kullanan biri çabuk alışır mı iPhone'un arayüzüne?
 
Yukarı