IPhone 12 Pro Max Siri sesi algılamıyor

Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
KAPTAN
Arkadaşlar merhaba. iPhone 12 Pro Max kullanıyorum. Siri her zaman sesimi tek seferde duymuyor. Tüm ayarları açtım erişebilir kısmından, internette yazan her şeyi denedim ama olmadı. Donanımsal bir sıkıntı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden 3 metre uzaklıktan duyan sirim beni de eskisi gibi duymuyor nedense.

Bir sonuç yok mu çözdünüz mü servise götüreceğim ben yoksa? Aynı sorun var 4 günlük Apple Türkiye garantili iPhone 13 aldım kafayı yiyeceğim.

Ben yazılımsal olduğun düşünüyorum. Servise bir sorun ya da Apple desteğe.

Bir sonuç yok mu çözdünüz mü servise götüreceğim ben yoksa? Aynı sorun var 4 günlük Apple Türkiye garantili iPhone 13 aldım kafayı yiyeceğim.

Kardeşim sorun hala devam ediyor. Sanırsam yazılımsal ama Apple bir açıklama yapmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun Türkçe Siri'de. İngilizce yapınca Siri dilini her hey Siri'yi duyuyor istisnasız. Türkçesinden bayağı 13 kullananlar muzdarip. @Oğuzhan Sarıcaoğlu

Denedim, gerçekten dediğiniz gibi bayağı uzaktan olsa bile ilk çağırışımda duyuyor beni. Apple'ın Türkçe Siri'ye bir güncelleme getirmesi gerekli.

Denedim, gerçekten dediğiniz gibi bayağı uzaktan olsa bile ilk çağırışımda duyuyor beni. Apple'ın Türkçe Siri'ye bir güncelleme getirmesi gerekli.

Bende denedim ve çok şaşırdım gerçekten. Her mesafeden tek seferde duyuyor sesimi.

Sorun Türkçe Siri'de. İngilizce yapınca Siri dilini her Hey Siri'yi duyuyor istisnasız. Türkçesinden bayağı 13 kullananlar muzdarip. @Oğuzhan Sarıcaoğlu
Şaka gibi telefon bozuk diye moralim bozuluyordu

Aldıgımız yere verdik KVK'ya gönderdi testler yapılmış sorun bulunamadı denilip geri gönderiyorlar. Aradım sorununu video cek gönder daha iyi anlayalım diyorlar. Ugrasmak zorunda mıyım acıkladım aldıgım yere zaten.Şimdi gelecek bir daha göndereceğiz

Geri
Yukarı