iPhone 12 Pro Max vs 13

lenxloan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. Yakın zamanda telefon alacağım ve bu ikisi arasında kaldım. 12 Pro Max'te tele fotoğraf lens ve büyük ekran var, 13'te daha böyük lensler var ve boyutu kücük, sizce hangisi alınmalı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Hocam ekran çok önemliyse, 12 Pro Max 120 Hz ekrana sahip ve daha büyük. Çözünürlüğü de daha fazla.
Sinematik mod istiyorsan 12 Pro Max'te yok. 13 alman gerekiyor.
Güncelleme 1 yıl daha geç kesilsin diyorsan yine 13 alman gerekiyor.
Kamera önemliyse (Sinematik mod hariç.), 12 Pro Max alman gerekiyor.

Benim şahsi seçimim 12 Pro Max olurdu. Belki ileride satması daha zor olabilir ama 13'e göre.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba. Yakın zamanda telefon alacağım ve bu ikisi arasında kaldım. 12 Pro Max'te tele fotoğraf lens ve büyük ekran var, 13'te daha böyük lensler var ve boyutu kücük, sizce hangisi alınmalı? Şimdiden teşekkürler.

Epey'den baktığımda 12 Pro Max, 13 Pro Max ve 14 Pro Max'in fiyatları aynı sayılır. Yoksa yanlış mı görüyorum?

iPhone 12 Pro Max almanı tavsiye ederim. 13 kamerası insan çekimlerinde saçmalıyor.

Hocam ekran çok önemliyse, 12 Pro Max 120 Hz ekrana sahip ve daha büyük. Çözünürlüğü de daha fazla.
Kamera önemliyse (sinematik mod hariç.), 12 Pro Max alman gerekiyor.

Benim şahsi seçimim 12 Pro Max olurdu. Belki ileride satması daha zor olabilir ama 13'e göre.

12 Pro Max ekranı 120Hz değil 60Hz dır.

Kamera önemliyse (Sinematik mod hariç.), 12 Pro Max alman gerekiyor.

12 serisinde 120 Hz bir cihaz yok, yanlış bilgi vermeyin.

Geri
Yukarı