iPhone 12 Pro Max vs. OnePlus 8 Pro

Aşağıdaki websitede gerekli karşılaştırma mevcut hocam. Ben olsam OnePlus 8 Pro alırdım bu arada.

Karşılaştırma güzel yapılmış kral. Haklısın hem fiyat olarak hem performans olarak OnePlus iyi gibi duruyor. 👍🏻Yorum için teşekkürler.
Android mi istiyorsunuz iOS mi?
Bence biri IOS'in, biri Android'in en başarılı cihazı.

Dostum bir fanboy değilim fark etmez. En iyisi hangisi ise o.

Aşağıdaki websitede gerekli karşılaştırma mevcut hocam. Ben olsam OnePlus 8 Pro alırdım bu arada.

Ben olsam OnePlus 8T Pro alırdım.
Neden mi?
Çünkü 12 ailesi sörf Apple ürünü diye o kadar para vermek mantıksız. Normal kullanan bir insan aradaki performans farkını anlayamaz. Bir de güncelleme meselesi var. OnePlus ve iPhone senede bir model duyuruyor. Bu da ikisinin de uzun süre güncelleme vereceğini demek. Uzun süreden kastım tabii ki Apple gibi 6 yol değil fakat siz yeni bir telefon alana kadar OnePlus size güncelleme verir.
Uzun sözün kısası Android kralı OnePlus’tan şaşma. Gerek 8 Pro gerekse 8T sizi üzmez.

Performans ve arka kamera açısından Iphone 12 Pro Max daha iyi. Batarya karşılaştırmalarına bakmadım, kapasite olarak OP8 Plus daha iyi gözükse de iki telefonun işletim sistemleri farklı. IOS güç tüketimi konusunda Android'den kat kat daha iyi bir sistem.

Karşılaştırma güzel yapılmış kral. Haklısın hem fiyat olarak hem performans olarak OnePlus iyi gibi duruyor. 👍🏻Yorum için teşekkürler.

Dostum bir fanboy değilim fark etmez. En iyisi hangisi ise o.
Batarya önemliyse Oneplus 8 Pro, arka kamera ve performans önemliyse Iphone 12 Pro Max öneririm. Android'de belki de en sevdiğim marka Oneplus ancak bu ikisi arasında kalsam Iphone 12 Pro Max alırdım. Alacağınız cihaz şimdiden hayırlı olsun.

iPhone 12 Pro Max tercih ederdim, malzeme kalitesi, kamera, işlemci gücü, uzun ömürlü oluşu, piyasası ve lidar tarayıcısı işletim sisteminin güncellemelere rağmen az yer kaplaması vs. epey sadece düz mantık karşılaştırıyor hangi sayı daha üstünse ona puan veriyor dikkat edin. Yani sayılara ona buna kanmayın derim doğal olarak.

Bir de ekranın 120 Hertz herhangibir ekran ike 60 Hertz iPhone XDR ekranı arasındaki farkı fazla hissetmezsiniz akıcılıktan dolayı. 120 Hertz ekran daha çok pil tüketir ayrıca bilginize. 3600 mAh iPhone 4500MAH bir telefon kadar pil performansı sunabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı