iPhone 12 satılıp iPhone 13 Pro'ya geçilir mi?

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
Ben iPhone 12 kullanıyorum memnunum fakat teknoloji gelişiyor. Bizler de yeni cihazlar almak zoruna kalıyoruz. Sizce 13 Pro alınır mı? 14 Pro istiyorum fakat fiyatı yüksek. İkinci el alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
13 Pro kullanıcısı olarak,yeni bir cihaza geçmek istiyorsanız ve 5 bin TL ve üstüne para verecekseniz gerek yok geçmeye.İmkanınız varsa 14 Pro veya 15 zorlayın çünkü bu cihazlar 13 Pro’ya göre daha radikal değişiklikler barındırıyor.En mantıklı seçim 15 olacaktır çünkü en güncel cihaz ve 15 serisinin getirdiği çoğu yeniliği barındırıyor.

13 Pro kullanıcısı olarak, yeni bir cihaza geçmek istiyorsanız ve 5 bin TL ve üstüne para verecekseniz gerek yok geçmeye. İmkanınız varsa 14 Pro veya 15 zorlayın çünkü bu cihazlar 13 Pro'ya göre daha radikal değişiklikler barındırıyor. En mantıklı seçim 15 olacaktır çünkü en güncel cihaz ve 15 serisinin getirdiği çoğu yeniliği barındırıyor.

15'in fiyatı beklediğimden daha düşükmüş. Onu düşünebilirim. 14 mü yoksa 15 mi alayım sizce? Aradaki fark fiyata değer mi?

Hocam eğer iş için vs kullanmıyorsanız gereksiz bir harcama olur açıkçası yani önemi yok diyorsanız 15 alın

Kendi cihazımı da satacağım öyle üstüne ekleyip alacağım zaten.

Geri
Yukarı