iPhone 12 satıp 14 almak mantıklı mı?

• Konuyu başlatan cuve
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 399

cuve

Hectopat
Şarj yüzdesi %89 kamera çerçevesi ve kasasında boya atmaları var (kendiliğinden oluştu).

Bugün satsam 19'a direkt alıcısı var. 43 bin TL'ye de iPhone 14 128 GB modeli mevcut. Sizce değer mi?

Son düzenleme:
Yanlış bilgi
Şarj yüzdesi %89 kamera çerçevesi ve kasasında boya atmaları var (kendiliğinden oluştu).

Bugün satsam 19'a direkt alıcısı var. 43 bin TL'ye de iPhone 14 128 GB modeli mevcut. 19 bin TL'ye satarsam sadece 6 bin TL ödemiş olacağım 2 üst seviye telefon için. Ne dersiniz yapılmalı mıdır?

Hocam bence değer. iPhone 12'de 6 GB RAM, A14 işlemci olduğunu biliyorum sadece. iPhone 14'te ise 6 GB RAM ve A15 var. Benim pek bu konularda bilgim yok. Özür dilerim yanlış bir şey dersem.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bugün satsam 19'a direkt alıcısı var. 43 bin TL'ye de iPhone 14 128 GB modeli mevcut. 19 bin TL'ye satarsam sadece 6 bin TL ödemiş olacağım 2 üst seviye telefon için. Ne dersiniz yapılmalı mıdır?
19+6=43.

Ayrıca biraz daha fazlaya satabilirsin.

Kozmetik olarak biraz kötü durumda lanet bir durum oluştu teknik servise götürdüm biz bir şey yapamayız dediler sanki ben yapmışım gibi. O yüzden daha yükseğe satamayacağımı düşünüyorum.
Boya atmaları olabilir ancak pil sağlığı vs. iyi durumda. Eğer 6K bütçen varsa üzerine ekleyip iPhone 13/13 mini modeline geçebilirsin en kötü.

Geri
Yukarı