Çözüldü iPhone 12'de 1 mesaj için 2 tane bildirim geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enss755

Hectopat
iPhone 12 telefonumda bana bir msj veya bir bildirim geldiğinde ilk olarak ses geliyor ve ekran açılıyor. Bunda sıkıntı yok ama 5 dakika sonra önceden gelmiş bildirim için bir daha ses çıkıyor. Bunu kapatmanın yolu yok mu?
Not: Eğer gelen bildirimi açıp okumuşsam bu olmuyor.

Çözüm
iOS'ta olan bir özellik bu. Ayarlar -> Bildirimler -> Mesajlar bu kısımdan en altta bulunan Seçenekler sekmesinde "Uyarıları Yenile" özelliğini "Asla" yapabilirsiniz.
iPhone 12 telefonumda bana bir msj veya bir bildirim geldiğinde ilk olarak ses geliyor ve ekran açılıyor. Bunda sıkıntı yok ama 5 dakika sonra önceden gelmiş bildirim için bir daha ses çıkıyor. Bunu kapatmanın yolu yok mu?

Bildirimi bildirmek için yapıyor. Ayarlardan yapılabilir. iPhone kullanan kullanıcılar yardım edecektir.

Yanlış bilgi

Bu IPhone'larda 2-3 yıldır olan bir özellik bildiğim kadarıyla kapatılmıyor.

Artı -1 Eksi
Aşağıdaki ayardan yapılıyor. Bildirimler > Mesajlar’a gidin. Orada göreceksiniz.

Dosya Ekleri

• C15A7FFE-150C-4610-88FD-E398E375EEEF.png
    C15A7FFE-150C-4610-88FD-E398E375EEEF.png
    151,8 KB · Görüntüleme: 512

Yeni konular

Geri
Yukarı