iPhone 13 128 GB alınır mı?

BlackShadowR6

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Turkcell bayisinde indirim olacağını duydum, bir akrabam çalışıyor Turkcell'de. iPhone 13 128 GB 22 bin TL civarlarına düşecekmiş. Kullanan var mı 4 GB RAM yeterli oluyor mu, kasıyor mu, donuyor mu? Kullanan arkadaş cevaplarsa sevinirim.

22 bin ise al memnun almazsan ikinci elde satar, zarar etmezsin. En azindan deneyimlemis olursun. Normal piyasadaki 27-28 bin gibi fiyati video ile çok isin bulunmuyorsa hak etmiyor yoksa.

Yaklaşık 1 yıldır iPhone 13 256gb kullanıyorum. Telefon gayet güzel bir şikayetim yok, kamerası oldukça iyi oyunlarda performansı iyi ben 20.000 TL'ye almıştım ama şuanki fiyatlara göre 22.000 o telefon için normal gibi bütçen varsa alabilirsin. Ram iPhone'larda düşük olur ve yeterlidir. Kasma, Donma yok.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Turkcell bayisinde indirim olacağını duydum, bir akrabam çalışıyor Turkcell'de. iPhone 13 128 GB 22 bin TL civarlarına düşecekmiş. Kullanan var mı 4 GB RAM yeterli oluyor mu, kasıyor mu, donuyor mu? Kullanan arkadaş cevaplarsa sevinirim.
Alınır. Fiyat gayet uygun. 4GB RAM'i Android'e göre karşılaştıramazsın. iOS'a göre gayet yeterli. Çok uzun ömürlü kullanabileceğin bir cihaz.

Alınır hocam, IPhone'lar Android'lere benzemez IPhone'ların 1 GB rami Android telefonların 2-2.5 GB ramine eşit diyebilirim zaten iOS RAM'i çok az ve dengeli kullanan bir işletim sistemi sıkıntı olmaz.

iPhone 13 performans ve akıcılık olarak iyi bir cihaz. Performans olarak mutlu olursun. 13'ün dezavantajları 1-telephoto lens yok 2-kamera insan yüzlerinde sarımtrak filtre veriyor. Bu dezavantajlar sorun değilse 13'ü uzun yıllar kullanırsın.

Alınır hocam, IPhone'lar Android'lere benzemez IPhone'ların 1 GB RAM'i Android telefonların 2-2.5 GB ramine eşit diyebilirim zaten iOS RAM'i çok az ve dengeli kullanan bir işletim sistemi sıkıntı olmaz.

Çoğu uygulama arka planda kapanıyor. Şu olayda efsaneden ibaret. iPhone yazılım anlaminda rakipsiz diyenler yüzünden inanip aldim şu cihazı. Sürekli ufak yazilim eksiklikleri yuzunden çileden cikiyorum. Güçsüz olan Wi-Fi agina otomatik baglanmasindan, bildirim cekmecesini acinca uygulamalarin sanki yokmuscasina ekranda calismaya devam etmemesine kadar. Daha önce kullandigim S10E'de de Oppo Reno Z'de de bu kadar yazilimsal eksiklik hissetmemistim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı