iPhone 13 128 GB alınır mı?

S23 Ultra varken 13 almak ne kadar mantıklı? 60 Hz ekranlı 2 nesıl eskı bır cıhaza o parayı vermek bana gore sacmalık.

Hayatım boyunca hep Android deneyimi yaşadım artık IOS'a geçmek istiyorum. iPhone 13 alınır mı?

Alınır.

S23 Ultra varken 13 almak ne kadar mantıklı? 60 Hz ekranlı 2 nesıl eskı bır cıhaza o parayı vermek bana gore sacmalık.

Bıkmadınız mı hâla? Konu sahibi yıllardır Android kullanıyorum, IOS'a geçmek istiyorum diyor Android telefon öneriyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 13 kullandım 6 ay boyunca ve aşırı ısınması, yavas şarj, 60 Hz olusu pıl kapasıtesının yetmemesı, kronık olarak kasa da boya dokulmesı ve ahıze sorunu gıbı birçok dezavantaj varken iPhone almam kı zaten satıp Android gectım. IPhone'da duz model hiçbir zaman alınmaz Pro'ya da Pro Max altına almayacaksınız.

Alınır.

Bıkmadınız mı hâla? Konu sahibi yıllardır Android kullanıyorum, IOS'a geçmek istiyorum diyor Android telefon öneriyorsunuz. Okuma anlamanızda sıkıntı var galiba.

Bende 'kardesım gecme gerek yok' dıyerekten yorumumu yapıyorum ve deneyımımı aktarıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı