iPhone 13 2023'te alınır mı?

xVery3asy

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 13 almayı düşünüyorum ama bir yandan Samsung S21 FE, S22, S23 gibi modelleri de görüyorum. Fiyatını göz ardı ettiğimiz zaman kamera, yazılım, akıcılık, şarj süresi, oyun performansı, 4-5 sene kullanmak gibi özellikleri iPhone 13 ve S21 FE gibi Samsung cihazlarında karşılaştırırsak hangisini almak daha memnun eder? Özellikle de kullananlar varsa da pişmanlıklarını ya da iyi ki dedikleri şeyleri söylerseniz mutlu olurum.

iPhone 13 almayı düşünüyorum ama bir yandan Samsung S21 FE, S22, S23 gibi modelleri de görüyorum. Fiyatını göz ardı ettiğimiz zaman kamera, yazılım, akıcılık, şarj süresi, oyun performansı, 4-5 sene kullanmak gibi özellikleri iPhone 13 ve S21 FE gibi Samsung cihazlarında karşılaştırırsak hangisini almak daha memnun eder? Özellikle de kullananlar varsa da pişmanlıklarını ya da iyi ki dedikleri şeyleri söylerseniz mutlu olurum.

iPhone 13 alınır ama fiyatını hak eden bir telefon değil ekonomimiz sağ olsun.

Tabii ki alınır, Iphone hiçbir zaman değer kaybetmez ve iyi bir model aldığınız için performans kaybını uzun yıllar hissetmezsiniz.

60Hz ekran, kamerada berbat renk doğruluğu ile yetersiz Zoom gibi dezavantajlar sorun değilse alınır. Samsung ile kıyaslandığında S22 hariç hepsinin gerisinde kalıyor. Şahsi fikrim illaki iPhone olacaksa ikinci el 12 Pro Max çok iyi bir tercih olur. 0 almak istiyorum diyorsan S21 FE ya da S23 almanı tavsiye ederim.

IPhone 14 baz model ile 13 baz model arasında donanım olarak kelimenin tam anlamıyla bir fark olmaması ve aynı yazılımı kullanmaları. iPhone 13 baz modeli aslında Pro ve Pro Max modelleri saymazsan Apple tepe model telefonu durumuna getiriyor. Ne kamera ne işlem gücü ne de batarya anlamında seni üzmez, aksine eski bir telefonda n geliyorsan cenneti yaşatır. Samsung telefonlara bakarsan da S serisinde fiyat olarak ve amiral gemisi model olarak tam karşılığı S23 baz modeldir. Yine üzmeyecek bir işlem gücü, muazzam bir ekran, gayet yeterli bir batarya sunuyor. Biraz uzattım ama aslında tercih biraz da senin Android veya iOS tercihinde nereye daha yakın olman ve bir işletim sisteminden ne beklediğinle alakalı.

Geri
Yukarı