iPhone 13 günlük kullanımda kaç saat açık ekran süresi veriyor?

Oğuzhan661

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,

iPhone 13 cihaz kullanıp, günlük kullanımda %100'den %20 - %25 seviyelerine kadar kullanımda aldığınız ekran süreleri nedir? Bu konuda araştırma yaptım ama daha önce açılmış bir konu göremedim, benim gibi bu konuyu merak edenlere rehber olmuş olur. Ayrıca günlük kullanımda hangi uygulamaları veya özellikleri kullanıyorsunuz bunu da belirtirseniz çok güzel olur.

Şimdiden cevaplar için teşekkürler, iyi forumlar.

iPhone 12 kullanıyorum ve oyun hariç karışık kullanımda 10 saat rahat götürüyor. iPhone 13'ün de geri kalır yanı yoktur çünkü batarya kapasitesi biraz daha yüksek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

iPhone 12 kullanıyorum ve oyun hariç karışık kullanımda 10 saat rahat götürüyor. iPhone 13'ün de geri kalır yanı yoktur çünkü batarya kapasitesi biraz daha yüksek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tarz test videolarını çokça kez seyrettim nedense bana hiç güvenilir bilgiler sunuyormuş gibi gelmiyor, bu sebepten direkt kullanıcı verileri benim için daha önemli. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bu tarz test videolarını çokça kez seyrettim nedense bana hiç güvenilir bilgiler sunuyormuş gibi gelmiyor, bu sebepten direkt kullanıcı verileri benim için daha önemli. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Bu videonun doğru olduğunu düşünüyorum. Çünkü ben de 10 saat civarı kullanıyorum iPhone 12 cihazını. iPhone 13 de 10-12 saat arası ekran süresi verir.

Not: Video çeken kişi telefonlara aşırı işlem yaptırmış. Günlük kullanımda çok daha fazla ekran süresi verir.

Hocam annem 13 mini kullanıyor ortalama 14 saat kullanabiliyor.
Not: Telefonu çok fazla kullanmadığı için böyle olabilir. Bazen Instagram'a giriyor resim çekiyor WhatsApp'agiriyor ama kardeşimde YouTube'te bakıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı