iPhone 13 iOS 16'ya yükseltilmeli mi?

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba. Telefonum iPhone 13. iOS 16 yükleyen bazı kişilerde sıkıntılar çıkmış baya uğraşmışlar. Yükleyip sıkıntı yaşayan falan var mı?

Öyle büyük sıkıntı olduğunu düşünmüyorum geçtim ben gayet memnunum ama şüpheleniyorsanız diğer sürümü bekleyebilirsiniz 16.1 olan.

Ben yükledim ama bir şey fark ettim. Klavye kullanırken görebilirsiniz belki. Ekran parlaklığı yarıdayken deneyin. Her klavyeye dokunuşumda parlaklık titriyor. Çok sıkıcı durum. Ama yeni güncelleme ile ilgili olup olmadığını bilmiyorum. Ne yaptıysam düzelmedi.

Ben yükledim ama bir şey fark ettim. Klavye kullanırken görebilirsiniz belki. Ekran parlaklığı yarıdayken deneyin. Her klavyeye dokunuşumda parlaklık titriyor. Çok sıkıcı durum. Ama yeni güncelleme ile ilgili olup olmadığını bilmiyorum. Ne yaptıysam düzelmedi.

Bende de aynı şey oluyor gerçekten çok sinir bozucu ve iOS 16 ile ilgili olduğunu düşünüyorum. iOS 16.1 ile düzeltirler sanırım.

Bende de aynı şey oluyor gerçekten çok sinir bozucu ve iOS 16 ile ilgili olduğunu düşünüyorum. iOS 16.1 ile düzeltirler sanırım.

Eğer garantisi varsa bence desteğe götürün. Arkadaşıma değişim yaptılar yine aynı oldu. iOS 16 yüklemeden kutu açılışında bile aynı titreme vardı. Zaten bende ilk aldığımdan beri var ve çok rahatsız edici. Sadece yazarken değil bir şey okurken de aynı ve aşırı rahatsız oluyorum. Bu kadar para verip böyle bir hata ile karşılaşmak çok üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı