iPhone 13 kamerası net fotoğraf çekmiyor

neolsunismim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün fotoğraf çekildik ve ben iPhone 13 kullanıyorum. Çekildikten sonra kameranın çok kötü olduğunu fark ettik ve hiç net değildi. Çok kalitesizdi anlayacağınız. Daha sonra aynı açı ile iPhone 11 ile çektik ve çok bariz fark vardı. Çok daha net, parlak ve kalitesizdi. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bugün fotoğraf çekildik ve ben iPhone 13 kullanıyorum. Çekildikten sonra kameranın çok kötü olduğunu fark ettik ve hiç net değildi. Çok kalitesizdi anlayacağınız. Daha sonra aynı açı ile iPhone 11 ile çektik ve çok bariz fark vardı. Çok daha net, parlak ve kalitesizdi. Sebebi ne olabilir?
Lensler temiz miydi silip denediniz mi?

Kameran kirli olabilir, kameranın üstüne koruma camı tarzı bir şey yapıştırmış olabilirsin. Bende de 13 var çok net çekiyor.

Kamera lenslerini temizleyip tekrar fotoğraf çekin, hâlâ kötü olduğunu düşünüyorsanız resmi buraya atın ona göre bakalım.

Hocam fotoğrafları tahmin edeceğiz galiba resimleri atında normal mi yoksa cidden sıkıntı mı var onu görelim sadece iPhone 11 karşılaştırılmasıyla olmaz.

Telefon işlem gördü mü? Telefoncudan hatıra kalabilir.

Geri
Yukarı