iPhone 13 mini alınır mı?

Neden Android düşünmüyorsunuz? iOS ile uzaya çıkmıyorsunuz haberiniz olsun, abartıldığı gibi akıcı değil. Elbette çoklu işlemlerde iOS kadar stabil kalan yok, bunun dışında hiçbir artısı yok diyebilirim. One UI daha kullanışlı, stabilite olarak neredeyse aynılar S22 şu an minimum 4-5 yıl rahatlıkla götürür ve 13 Mini'den genel anlamda daha iyi, Samsung'u diğer Android'ler ile bir tutmayın, teknoloji mağazasına gidip incelemenizi öneririm, 13'ten daha prestijli.

iPhone 11'in kötü bir batarya performansı var ve 828p HD, LCD paneli kendisini güneş altında ve yüksek parlaklıkta çok belli ediyor...
5s ten önce android eski bir telefon kullanıyordum çok kötü deneyimlerimde vardı. Ben hala 5s kullanırken android alan arkadaşlarım vardı memnun kalmıyolardı. Samsung çok iyi olabilir ama ben uzun yıllardır beni memnun eden telefondan devam edeceğim. Teşekkürler yine de.

10 Bin TL bu özellikler için fazla verebileceksen hayırlı olsun ben söyleyeceğimi söyledim.
2-3 yılda bir telefon değişen biri olmadığım için son model cihazı alıp uzun süre kafama takılmadan devam etmek istiyorum.

5Sten önce Android eski bir telefon kullanıyordum çok kötü deneyimlerimde vardı. Ben hala 5S kullanırken Android alan arkadaşlarım vardı memnun kalmıyolardı. Samsung çok iyi olabilir ama ben uzun yıllardır beni memnun eden telefondan devam edeceğim. Teşekkürler yine de.

Rica ederim.

Eğer küçük telefon istiyorsanız 13 Mini alabilirsiniz. Yoğun kullanımda gün içerisinde bir kez daha şarj isteyebilir. 13 Mini ve 13 arasında kalmışsınız sanırım, teknoloji mağazasına gidip incelemenizi öneririm.

Dostum 13 mini al bence de. 14le aynı zaten her şeyi boyutuda istediğin şekilde, batarya konusunda da bence problem yaşamazsın zaten minik hızlı dolacaktır. İphone 13serisinde batarya problemi çözüldü 1 günü rahatlıkla çıkaracaktır mini zaten talep yok ikinci el alacaksan ucuz da olur hem.

Rica ederim.

Eğer küçük telefon istiyorsanız 13 Mini alabilirsiniz. Yoğun kullanımda gün içerisinde bir kez daha şarj isteyebilir. 13 Mini ve 13 arasında kalmışsınız sanırım, teknoloji mağazasına gidip incelemenizi öneririm.
Evet bugün gidip bakacağım. Sadece 13 mininin bataryasına olumsuz yapılan yorumlar kafamı karıştırıyor.

Bu video eski iOS sürümlerinde yapılmış. Yeni iOS sürümlerinde 13 modellerinin batarya sorunlarını çözdüler diye biliyorum. Buradan fikir edinebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aralarında iPhone 11 ile 13'ün 10 bin TL fark var kullanacak kişi sosyal medya da dolanıyorum diyor 10 bin TL fazla verilecek özellikleri yazarlarsa iyi olur.
Mesela 10 bin TL buna bu yüzden fazla veririm denilebilecek bir özellik.
Küçük telefon sevdiğini söylemiş.

10 bin TL bu özellikler için fazla verebileceksen hayırlı olsun ben söyleyeceğimi söyledim.

Hocam bana kalsa ben Apple hiç almam en büyük sebep Fortnite olmaması 2. sebep ise gereksiz pahalı olması iPhone 13 alternatifi olarak Realme GT Neo 2 var mesela fakat burada ise Apple A15 bionic ve kamera değerleri daha iyi.

S22 beklemenizi öneririm. Genel olarak daha iyi ve Samsung arayüz olarak da kaliteli bir firma, 4-5 yıl rahat götürür sizi. S23 Ocakta çıkacak muhtemelen 19.000 TL civarı olacak, onu da bekleyebilirsiniz. 12 Mini'nin ise berbat bir batarya performansı var ve boşta bile ısınıyor.

Hocam her iPhone telefon önerilerine Samsung'u önermesen.

Geri
Yukarı