iPhone 13 Mini alınır mı?

İyi günler, iPhone 13 Mini almak istiyorum. Kullanım olarak nasıl?
(Çok oyun oynayan birisi değilim.)
Atom karınca gibi bir şey denebilir. Tek elle kullanım için de ideal boyut. Çoğu özelliği iphone 13 ile aynı ancak haliyle bataryası daha küçük olduğu için bir tık çabuk tükeniyor. Dolayısıyla alırken bunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Sosyal medya ve finans uygulamalarını yoğun olarak kullanıyorum, oyun oynamıyorum. 7 ayda pil sağlığı %98, ve 20w adaptör ile tek şarj 1,5-2 gün götürüyor. Hız konusundan bahsetmeye gerek yok zaten. Ben tavsiye ederim iphone alacaksan eğer.

S23 alacaksın 1 yıl sonra kasmaya donmaya başlayacak. Samsung Xiaomi vs andriod grubundan ayrılalı 7 ay oldu ve o kadar yıl andriod kullandığım için kendime kızdım.

IOS'dan şaşma.

S23 8 gen 2 ile 1 yıl sonra kassın adımı değiştireceğim. Senin bir yıl sonra kasar dediğin Android giriş seviyesi cihazlardır.

Atom karınca gibi bir şey denebilir. Tek elle kullanım için de ideal boyut. Çoğu özelliği iPhone 13 ile aynı ancak haliyle bataryası daha küçük olduğu için bir tık çabuk tükeniyor. Dolayısıyla alırken bunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Sosyal medya ve finans uygulamalarını yoğun olarak kullanıyorum, oyun oynamıyorum. 7 ayda pil sağlığı %98, ve 20W adaptör ile tek şarj 1, 5-2 gün götürüyor. Hız konusundan bahsetmeye gerek yok zaten. Ben tavsiye ederim iPhone alacaksan eğer.

Hala memnun musun hocam 13 miniden.

Geri
Yukarı