iPhone 13 Mini alınır mı?

Alınır. Samsung Kanada'ya özel bir fiyatlandırma yapmıyor. Bütçeyi 200 dolar kadar arttırabilirseniz, S23 tercih edebilirsiniz.

Ayrıca oyun oynayacaksan S23 daha mantıklı. Yaşadığın yerde fiyat farkı ne kadar bilmiyorum. Sadece oyun oynayacaksan Xiaomi 13 öneririm.

Belki fanboyluk gibi algılayacaksınız ama ben iPhone dışında telefon sevmiyorum hocam 😅

Sizce iPhone 13 mini alınır mı?
Normalde 849 dolar fakat aylık 38 dolarak ödeyerek almayı düşünüyorum. Normal iPhone 13 elime çok büyük geliyor benim elim küçük olduğu için fakat iPhone 13 mini oyun oynamak için fazla küçük gözüküyor. Bilgili arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim eksi ve artı yönleriyle.

Eki Görüntüle 1921894
Küçük cihaz seviyorsan kesinlikle alınır.

Küçük geliyorsa iPhone 14-13 Pro, 14-13 bak.

Sizce iPhone 13 mini alınır mı?
Normalde 849 dolar fakat aylık 38 dolarak ödeyerek almayı düşünüyorum. Normal iPhone 13 elime çok büyük geliyor benim elim küçük olduğu için fakat iPhone 13 mini oyun oynamak için fazla küçük gözüküyor. Bilgili arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim eksi ve artı yönleriyle.

Eki Görüntüle 1921894
Alinir.

Bende küçük telefonları daha çok seviyorum.
iPhone 14 Pro Max veya S23 Ultra takoz gibi çok büyükler. Ama S10e veya 12/13 mini gibi cihazlar daha küçük daha güzel. Yeni telefonunuz şimdiden hayırlı olsun hocam.

Californiadan aldim 10 ay oluyor bu ay tam istediğim gibi alirken pil konusu kafami karıştırdı evet pil hizli bitiyor ama hızlı şarj aleti ile 30dakikada fulluyor neredeyse ama söyle bir ciddi sıkıntı var bu ay pil sağlığı %5 düştü neden böyle aniden bir düşüş oldu sebebini bilmiyorum ama çok kafama takildi. Telefona kılıf bulmak çok zor AliExpress'ten zor buldum. Telefonda oyun oynanir mi evet oynanir ama şarj sıkıntı yaratabilir.

Geri
Yukarı