iPhone 13 Modelleri, Her Zaman Açık Ekran Özelliğine Sahip Olabilir

Her zaman açık ekranlıya para yetmez benim bunun az vergili ara sıra keyfine göre açıldığı modeli varsa alırım vallahi. Çok isterseniz bir tavuk döner ısmarlarım üstüne oda içeceksiz ama haberiniz olsun.

Şarjı yetmiyor diyenlerin Android kullanması çok ironik. Ulaşamadığınız şeye laf atmadan duramıyorsunuz gerçekten. AOD'a ise ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum zira telefon cebimde olduğu sürece ekranı açık olsa kaç yazar olmasa kaç yazar. Masada dururken de dokununca açılıyor hemen ekranı. Umarım gelmez.

AOD ekran görmek isteyen şahsi fikrim olarak Apple Watch kullanabilir. Eski iPhone kullanıp tüm seriye laf atmaya devam edebilirsiniz.
Kim boş yapıyor?
Yıllardır olan özelliği daha yeni getiren firmayı eleştirenler mi?

Gereksiz teknoloji? 🎭

Boş yapma ustası olarak nick değiştirin.

Saygılarımla. 🙌🏼
Olan göz ardıyı iptal etmiyorum, hala gereksiz bir insan olarak hayatına devam ediyorsun. Belki biraz karaktere sahip olmayı düşünürsen unignore yapabilirim seni. Senden başka boş yapma ustası yoktur. Boş boş konuştuğun zamanları hatırlamaman ne kadar ironik ve acınası. Evet, gereksiz teknoloji. Maskeni de çıkarmanı öneririm. Yorumların ile kendin uyuşmuyor. Tiye alıyorum.

AOD ekran görmek isteyen şahsi fikrim olarak Apple Watch kullanabilir. Eski iPhone kullanıp tüm seriye laf atmaya devam edebilirsiniz.

Olan göz ardıyı iptal etmiyorum, hala gereksiz bir insan olarak hayatına devam ediyorsun. Belki biraz karaktere sahip olmayı düşünürsen unignore yapabilirim seni. Senden başka boş yapma ustası yoktur. Boş boş konuştuğun zamanları hatırlamaman ne kadar ironik ve acınası. Evet, gereksiz teknoloji. Maskeni de çıkarmanı öneririm. Yorumların ile kendin uyuşmuyor. Tiye alıyorum.
Çok fevrisiniz. :(

Saygılarımla. Hayırlı bayramlar. 🙌🏼

Yeni konular

Geri
Yukarı