iPhone 13 mü, 12 mi, 11 mi alınmalı?

Mantıklı öneri değil. Neden 38.500'lük cihaz değilmiş ki?

13'ün rakibinin S21 olduğunu düşününce gayet mantıklı olmasını beklerim.
Ayrıca aynı fiyat segmentindeki rakibi S23'ten fersah fersah geride.
iOS ve işlemci gücü için alınacaksa alınır onun dışında S23 çok önünde rakibinin.

13'ün rakibinin S21 olduğunu düşününce gayet mantıklı olmasını beklerim.
Ayrıca aynı fiyat segmentindeki rakibi S23'ten fersah fersah geride.
iOS ve işlemci gücü için alınacaksa alınır onun dışında S23 çok önünde rakibinin.

Rakibinin çok önünde olduğunu düşünmüyorum. iOS sistemi, 13 cihazını uzun yıllar üstün performansla kullanma olanağı sunacaktır ama maalesef Android'de iş böyle değil. 3-4 yıl içinde hantallığı hissediyorsun, ister uçak de ister amiral gemisi de güçlü işlemciler dahi bir yerden sonra Android sisteminde pes ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rakinin çok önünde olduğunu düşünmüyorum, iOS sistemi 13 cihazını uzun yıllar üstün performanla kullanma olanağı sunacaktır ama maalesef Android'te iş böyle değil, 3-4 yıl içinde hantallığı hissediyosun ister uçak de ister amiral gemisi de güçlü işlemciler dahi bir yerden sonra Android sisteminde pes ediyor.

Senin bahsettiğin iOS stabilitesi dostum. Ayrıca Android'in en stabil sürümlerinden bir tanesini kullanıyorum s23.
Üstün performans verecek diye pil ömrünü yiyip bitiriyor. 13 serisinin en zayıf piline sahip.
Ekran akıcılığında da S23 fersah fersah önde.
Tek artı yönü iOS ve işlemci gücü dediğim gibi.

Senin bahsettiğin iOS stabilitesi dostum. Ayrıca Android'in en stabil sürümlerinden bir tanesini kullanıyorum s23.
Üstün performans verecek diye pil ömrünü yiyip bitiriyor. 13 serisinin en zayıf piline sahip.
Ekran akıcılığında da S23 fersah fersah önde.
Tek artı yönü iOS ve işlemci gücü dediğim gibi.

Ben S23 kullanıcılarını çok değil 1-2 yıla görürüm merak etme burada, 7-8 yıldır buradayım, o zaman da burada olurum. ☺️ işte yavaşladı, performans iyi değil, ısınıyor vs vs, ben yıllardır Android kullanan birisi olarak bu yaşta iOSa geçtiğime çok pişmanım, Android pişmanlıktır. Ayrıca iPhone 13 rakibi S21 demişsin ya, bunu şaka kabul ediyorum.

Ben S23 kullanıcılarını çok değil 1-2 yıla görürüm merak etme burada, 7-8 yıldır burayım o zaman da burada olurum. ☺️ işte yavaşladı, performans iyi değil ısınıyor vs vs, ben yıllardır Android kullanan birisi olarak bu yaşta iOSa geçtiğime çok pişmanım, Android pişmanlıktır. Ayrıca iPhone 13 rakibi S21 demişsin ya bunu şaka kabul ediyorum.

2021'de hesabını açmanla 1.fireyi verdiniz hocam.
Ona bakarsanız S10+'ın ömrü size göre pandemi ortasında dolmuş olmalıydı. Hala kamera dışında cayır cayır götürüyor milleti.
S23 meselesine gelince; isterseniz global Reddit, isterseniz de AnTuTu gibi, SAR gibi, pil ömrü gibi, ekran Hz gibi, piksel yoğunluğu gibi, ekranın korumasına bakalım.
Bakalım iPhone 13 ile aradaki fark ne kadar fazlaymış?
AnTuTu'da iPhone 13 önde çünkü işlemcisi güçlü, ben bunu inkar etmiyorum.
Ama SAR, pil ömrü, ekran akıcılığı, piksel yoğunluğu, ekran koruması, kamera teknolojilerine bakalım.
Kameradaki %15-25 arasındaki iPhone lehine fark dışında her konuda S23 gayet önde.
Ayrıca iPhone 13'ün fiyat segmentindeki rakibi S21 değil S23'tür. S23 de gayet önünde IPhone'un.

2021'de hesabını açmanla 1.fireyi verdiniz hocam.
Ona bakarsanız S10+'ın ömrü size göre pandemi ortasında dolmuş olmalıydı. Hala kamera dışında cayır cayır götürüyor milleti.
S23 meselesine gelince; isterseniz global Reddit, isterseniz de AnTuTu gibi, SAR gibi, pil ömrü gibi, ekran Hz gibi, piksel yoğunluğu gibi, ekranın korumasına bakalım.
Bakalım iPhone 13 ile aradaki fark ne kadar fazlaymış?
AnTuTu'da iPhone 13 önde çünkü işlemcisi güçlü, ben bunu inkar etmiyorum.
Ama SAR, pil ömrü, ekran akıcılığı, piksel yoğunluğu, ekran koruması, kamera teknolojilerine bakalım.
Kameradaki %15-25 arasındaki iPhone lehine fark dışında her konuda S23 gayet önde.
Ayrıca iPhone 13'ün fiyat segmentindeki rakibi S21 değil S23'tür. S23 de gayet önünde IPhone'un.

Güzel insan, hesabı X tarihinde açmam o yıldan beridir mi takip ettiğim anlamına geliyor senin için? Bu tahminine üzüldüm açıkçası öncelikle senin adına, çünkü talihsiz bir tahmin olmuş senin adına. İkincisi şuna emin olabilirsin insanlar telefon alırken öncelikle olarak işlemci ve kameraya bakarlar, kendin zaten açıkça belirtmişsin benim dememe gerek bile kalmadan, ki zaten diyecektim işlemci ve kamera tarafını. Sana bir örnek güzel insan, bir telefon var elimizde 7000 mAh batarta yapmışlar ama zamana göre işlemci kötü kamera iyi, o zaman dana göre ooo bu cihaz mükemmel veya şöyle diyelim bir cihaz var ekran 120Hz ama işlemci giriş seviye mesela A34 (annemin telefonu) sana göre o zaman A34 iPhone 13'ten daha iyi :) yapma güzel insan yapma. Burada yazılanları onlarca insan okuyor aman deyim, bir telefonu öveceksen bana işlemciden bahset, kameradan bahset. 😊😉

Yeni konular

Geri
Yukarı