iPhone 13 ne zaman alınmalı?

Bunun net bir açıklaması yok diye biliyorum sadece bazı ufak panellerde sorun olmuştu yani nasıl anlaşılır vs sanırım ancak deneyerek görülüyor.

3Tools programından gözükür mü?

iPhone 11 iOS 17 ile iOS 18'i alacak. iOS 18'den sonra daha güncelleme almayacak. iPhone 13'e gelince batarya ve performans konusunda başarılı bir cihaz ama kamera konusunda sarımtak fotoğraf çeken tek seri olan 13 serisindeki bir iPhone. Bu saçmalığı kabul ediyorsan al. iPhone 13 uzun süre götürür.
13'ü de A15 var diye alırım zaten. Birde güncelleme desteği alacak olan bir cihaz. Pro Serileri de çok pahalı. Birde ağır. Kullanışlı değil. Babamda da 13 Pro Max var. Hem çok ağır, hem de el de tutulması biraz zor bir telefon açıkçası. Sarımtrak konusunu da daha yeni duydum açıkçası.

Orada yazıyordu sanırsam. Benimkinde Sharp yazıyor.

Hemen alabiliyorsan al ayrıca kendi telefonumun ekranında sarımtrak gibi fotoğraf çekme vs gibi bir şey yok panelden kaynaklanan(BOE) bir sorun.
Şimdi alamam maalesef. Bunu da zar zor alabildim zaten. 1-2 Yıl içinde alabilirim iPhone 13'ü.

Sanırım gözüküyor diye biliyorum.

13'ü de A15 var diye alırım zaten. Birde güncelleme desteği alacak olan bir cihaz. Pro Serileri de çok pahalı. Birde ağır. Kullanışlı değil. Babamda da 13 Pro Max var. Hem çok ağır, hem de el de tutulması biraz zor bir telefon açıkçası. Sarımtrak konusunu da daha yeni duydum açıkçası.

Orada yazıyordu sanırsam. Benimkinde Sharp yazıyor.

Şimdi alamam maalesef. Bunu da zar zor alabildim zaten. 1-2 Yıl içinde alabilirim iPhone 13'ü.
Pro MAX serileri gereksiz pahalı Pro ile arasındaki tek fark büyük ekran ve batarya telefon terlik gibi çok büyük ben param yetse de yine almam düz Pro daha iyi. 13 Pro da alınır ama çok çok saçma fiyatı şu an 14 Pro ile aynı fiyata satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı