iPhone 13 ne zaman alınmalı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11'in 2024 yılında desteğinin biteceğini duydum. Bu telefonu da daha yeni aldım. Desteği bitmeden iyi bir fiyata satmak istiyorum. O hatayı iPhone 7'de yaptım çünkü. Desteği bittikten sonra sattım. Aynı hatayı bu sefer yapmak istemiyorum. Yani demek istediğim şu ki; iPhone 11 kaç ay daha kullanılır? Tahminimce ne zaman desteği biter? Bu cihazda sonra iPhone 13'e geçmek mantıklı mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11'in 2024 yılında desteğinin biteceğini duydum. Bu telefonu da daha yeni aldım. Desteği bitmeden iyi bir fiyata satmak istiyorum. O hatayı iPhone 7'de yaptım çünkü. Desteği bittikten sonra sattım. Aynı hatayı bu sefer yapmak istemiyorum. Yani demek istediğim şu ki; iPhone 11 kaç ay daha kullanılır? Tahminimce ne zaman desteği biter? Bu cihazda sonra iPhone 13'e geçmek mantıklı mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum.

Soruda 2024 demişsin sonra da kaç ay daha kullanılır demişsin. 2024 de kadar kaç ay kullanmak istiyorsan kullan.

iPhone 11 iOS 17 ile iOS 18'i alacak. iOS 18'den sonra daha güncelleme almayacak. iPhone 13'e gelince batarya ve performans konusunda başarılı bir cihaz ama kamera konusunda sarımtak fotoğraf çeken tek seri olan 13 serisindeki bir iPhone. Bu saçmalığı kabul ediyorsan al. iPhone 13 uzun süre götürür.

Kardeşimde iPhone 13 istiyor. Bu sorunun olmadığı model varsa bunu nasıl anlayacağız?
Deneyerek, görerek alabilirsiniz. Bende aynı şey olsa emin olun söylerim hatta giderim garantiye yenisini talep ederim ama bu tüm 13 modellerinde var demek doğru değil, kuzenim'de de 13 var ve bahsedilen gibi bir şey yok..

Deneyerek, görerek alabilirsiniz. Bende aynı şey olsa emin olun söylerim hatta giderim garantiye yenisini talep ederim ama bu tüm 13 modellerinde var demek doğru değil, Kuzenim'de de 13 var ve bahsedilen gibi bir şey yok.

Bunun bir ayarı yok mu? Ekran paneli olarak soruyorum. Boe değil de LG panelli iPhone 13 olduğu nasıl anlaşılır?

Bunun bir ayarı yok mu? Ekran paneli olarak soruyorum. Boe değil de LG panelli iPhone 13 olduğu nasıl anlaşılır?
Bunun net bir açıklaması yok diye biliyorum sadece bazı ufak panellerde sorun olmuştu yani nasıl anlaşılır vs sanırım ancak deneyerek görülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı