iPhone 13 pil sağlığı %98'e düştü, normal mi?

Merhaba,

iPhone 13 alalı 3 ay oldu. Pil sağlığı %98'e düştü. Pil kullanımlarına baktığımda Instagram'da daha çok vakit geçirmeme rağmen arka plan çalışma süresi kısa ancak WhatsApp da son 10 günde 4 saat ekranda vakit geçirilmişken, arka planda 65 saat diyor. WhatsApp Web buna sebep olabilir mi? Bu durum pil sağlığına etkisi var mıdır?

WhatsApp'daki problemi nasıl çözeceğim bulamadım. Arka planda yenileyi kapattım.

Şarj ederken %20-%80'e dikkat ediyorum.

Teşekkürler.

Merhaba,

iPhone 13 alalı 3 ay oldu. Pil sağlığı %98'e düştü. Pil kullanımlarına baktığımda Instagram'da daha çok vakit geçirmeme rağmen arka plan çalışma süresi kısa ancak WhatsApp da son 10 günde 4 saat ekranda vakit geçirilmişken, arka planda 65 saat diyor. WhatsApp Web buna sebep olabilir mi? Bu durum pil sağlığına etkisi var mıdır?

WhatsApp'daki problemi nasıl çözeceğim bulamadım. Arka planda yenileyi kapattım.

Şarj ederken %20-%80'e dikkat ediyorum.

Teşekkürler.

WhatsApp Web çok yiyordur muhtemelen. Benim telefon 2022-1 Ağustos'ta alınma pil yüzdem 98. 1hafta öncesine kadar telefonu eşim kullanıyordu ve deli gibi oyun oynar. Yüzde 20 şarj olayına da pek dikkat etmedik açıkçası bilmediğimizden. Hatta sabahlara kadar şarjda durduğu bile oluyordu.

WhatsApp Web çok yiyordur muhtemelen. Benim telefon 2022-1 Ağustos'ta alınma pil yüzdem 98. 1hafta öncesine kadar telefonu eşim kullanıyordu ve deli gibi oyun oynar. Yüzde 20 şarj olayına da pek dikkat etmedik açıkçası bilmediğimizden. Hatta sabahlara kadar şarjda durduğu bile oluyordu.

Dönüş için teşekkür ederim. App Store'a randevu aldım göstermek için. Büyük ihtimalle bir şey yapmayacaklar ama yine de sorayım dedim.

Dönüş için teşekkür ederim. App Store'a randevu aldım göstermek için. Büyük ihtimalle bir şey yapmayacaklar ama yine de sorayım dedim.

Sağlık 80 altına düşmediyse bir şey yapmazlar diyorlar her yerde. Gösterince yazarsanız sevinirim iyi günler 👍🏻

Ne zamana aldınız randevu ?

Son düzenleme:
Sağlık 80 altına düşmediyse bir şey yapmazlar diyorlar her yerde. Gösterince yazarsanız sevinirim iyi günler 👍🏻

Ne zamana aldınız randevu?

%98'in normal olduğunu söylediler. Teknik ekip detaylı incelemeye almadı . Ben girişte yer alan ilgili kişiye danıştım. WhatsApp'daki arka plan çalışma durumunu gösterdim. Yazılımsal olabilir yazılımı sıfırlarsanız geçebilir dedi. Ama onu yapmamayı düşünmüyorum. Bu şekilde bilgi iletildi.

%98'in normal olduğunu söylediler. Teknik ekip detaylı incelemeye almadı. Ben girişte yer alan ilgili kişiye danıştım. WhatsApp'daki arka plan çalışma durumunu gösterdim. Yazılımsal olabilir yazılımı sıfırlarsanız geçebilir dedi. Ama onu yapmamayı düşünmüyorum. Bu şekilde bilgi iletildi.

Ben telefonu eşimden aldığımda sıfırladım 2. El olarak. Sizde sıfırlarsanız hata varsa giderebilirsiniz belki.

Geri
Yukarı