iPhone 13 pili hızlı bitiyor

LordLahmacun

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
OĞUYO
Arkadaşlar merhaba.

2 gün önce iPhone 13 aldım ama pil biraz hızlı bitiyor. Bunun nedeni bana daha cihazın yeni olmasından dolayı gibi geliyor. Doğru mudur?
Bir de ana ekranda widgetların fazla olmasında bir problem çıkar mı?

Hayır widgetlar neden problem çıkarsın. Hızlı gidiyor derken neye göre hızlı gidiyor ben Redmi Note 10 Pro'dan geçtim ona göre evet sarjı cok hızlı gidiyor. Alışkanlık durumuna göre rahatsız edebilir. Ayrıca ilk zamanlar batarya kendini kalibre ediyor o yüzden hızlı bitebilir denildiğini duydum ne kadar doğru bilmiyorum. Arka planda uygulamaları yenile kısmından kullanmadıklarını kapatabilirsin etkisi oluyor.

Arkadaşlar merhaba.

2 gün önce iPhone 13 aldım ama pil biraz hızlı bitiyor. Bunun nedeni bana daha cihazın yeni olmasından dolayı gibi geliyor. Doğru mudur?
Bir de ana ekranda widgetların fazla olmasında bir problem çıkar mı?
Cihazın kendini toparlaması 1-2 hafta sürer. Bir süre kullanman gerek.

Hayır widgetlar neden problem çıkarsın. Hızlı gidiyor derken neye göre hızlı gidiyor ben Redmi Note 10 Pro'dan geçtim ona göre evet sarjı cok hızlı gidiyor. Alışkanlık durumuna göre rahatsız edebilir. Ayrıca ilk zamanlar batarya kendini kalibre ediyor o yüzden hızlı bitebilir denildiğini duydum ne kadar doğru bilmiyorum. Arka planda uygulamaları yenile kısmından kullanmadıklarını kapatabilirsin etkisi oluyor.

Ana ekran widgetları arka planda yenileme gerektiği için açık uygulama gibi güç tüketir. Yeni batarya 5-6 döngüden sonra tam kapasite sağlar.

Cihazın kendini toparlaması 1-2 hafta sürer. Bir süre kullanman gerek.

Teşekkür ederim arkadaşlar arka planda yenileme kapalı zaten çoğu uygulama için widgetların sayısını biraz azaltırsam sorun çözülür o zaman.

Geri
Yukarı