iPhone 13 pili hızlı mı bitiyor?

Tek kamerayla tasarım farkı var derken bana göre çünkü benim için işlemcinin güçlü olmasına gerek yok telefondan wp Instagram Twitch Clash royaldan başka bir şeye girmiyorum ondan dolayı bence fark yok diyorum tabii ki de var ama benim almamdaki önceliğim pil süresi ve kamerasıydı size de sorsam acaba Instagram'da %1 şarj gitmesi için %60 parlaklıkta kaç dk kullanıyorsunuz cevaplarsanız çok müteşekkir olurum.

Dostum Instagram hafife alınacak bir program değil ki, sen sanırım Instagram'ı çok basite alıyorsun. Ondan telefonu bataryası kötü sanıyorsun.

Dostum Instagram hafife alınacak bir program değil ki, sen sanırım Instagram'ı çok basite alıyorsun. Ondan telefonu bataryası kötü sanıyorsun.
tek instagram değil başlıktada yazdım başka uygulamalar da var bana göre iyi zaten bu pil süresi ama youtubeden baktım adam 1 saat instaya bakıyor %7 şarjı gidiyor 1 saat youtube bakıyor %2 şarjı gidiyor üstelik parlaklık ful neden aynı cihazın pili daha uzun giderken benim aldığım hızlı bitsin benim konuyu açma amacım iphone 13 kullanan biris bana bu süreler normalmi , yada kendi iphonesinin kaç dkda azaldığını öğrenmek senden de ricam lütfen sende bir test eder misin benim de içim rahat etsin

Tek Instagram değil başlıkta da yazdım başka uygulamalar da var bana göre iyi zaten bu pil süresi ama YouTube'dan baktım adam 1 saat Instagram'ya bakıyor %7 şarjı gidiyor 1 saat YouTube bakıyor %2 şarjı gidiyor üstelik parlaklık ful neden aynı cihazın pili daha uzun giderken benim aldığım hızlı bitsin benim konuyu açma amacım iPhone 13 kullanan biris bana bu süreler normal mi, ya da kendi iphonesinin kaç dakikada azaldığını öğrenmek senden de ricam lütfen sende bir test eder misin benim de içim rahat etsin.

Hocam video yalan olabilir mi 1 saat YouTube'da %2 şarj çok az.

Tek Instagram değil başlıkta da yazdım başka uygulamalar da var bana göre iyi zaten bu pil süresi ama YouTube'dan baktım adam 1 saat Instagram'ya bakıyor %7 şarjı gidiyor 1 saat YouTube bakıyor %2 şarjı gidiyor üstelik parlaklık ful neden aynı cihazın pili daha uzun giderken benim aldığım hızlı bitsin benim konuyu açma amacım iPhone 13 kullanan biris bana bu süreler normal mi, ya da kendi iphonesinin kaç dakikada azaldığını öğrenmek senden de ricam lütfen sende bir test eder misin benim de içim rahat etsin.

Testleri yapacağım size yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
%2 gitmesininin imkanı yok. Bende %5-%10 arasında değişiyor.

Bazı videolar yalan olabiliyor hocam yine de YouTube'a inanmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatta %1 gidiyormuş. Bence de yalandır ama ben videoları izleyip güvenerek aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hatta %1 gidiyormuş bence de yalandır ama ben videoları izleyip güvenerek aldım.

Hız testi doğrudur ama batarya testi yalan.

hatta %1 gidiyormuş bence de yalandır ama ben videoları izleyip güvenerek aldım.

Öyle bir şeyin imkanı yok hocam. Şarjı ortalama 80-120 saat aralığında gider ve bu 3-5 gün yapar komik yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı