iPhone 13 Pro Max 5G anteni yok

snowwolf

Kilopat
Daha fazla  
Makedonya'dan almış olduğum 13 Pro Max cihazın açma kapatma tuşunun alt kısmında bulunan mat yüzey (araştırdığım kadarı ile 5G anteni) bulunmuyor. Arkadaşlarımın cihazında var. Satış yapılan ülke ile kasada bu tür farklar bulunur mu? Örnek olarak (resmini yüklediğim telefon bana ait değildir. Forum üzerinde buldum).

1693664270918.png

Almanya'dan iPhone 14 alan bir arkadşımın telefonundada bir parça eksikti ama burada düzeltmişlerdi normal bir durum olduğunu sanmıyorum.

Makedonya'dan almış olduğum 13 Pro Max cihazın açma kapatma tuşunun alt kısmında bulunan mat yüzey (araştırdığım kadarı ile 5G anteni) bulunmuyor. Arkadaşlarımın cihazında var. Satış yapılan ülke ile kasada bu tür farklar bulunur mu? Örnek olarak (resmini yüklediğim telefon bana ait değildir. Forum üzerinde buldum).

Eki Görüntüle 1928305
Her 5G olan cihazda o anten bulunmuyor. Kimisinde var kimisinde yok. Dert etmeni gerektirmiyor hocam.

Eki Görüntüle 1928305
Evet fark ediyor. Bu konu hakkında Apple müşteri hizmetleriyle telefonda görüştüm. Amerika cihazlarında ayrı bir frekans için farklı bir anten bulunuyor. Dert etmenizi gerektirecek bir durum yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı