iPhone 13 Pro Max ahizesine kahve döküldü

Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, belki saçma olacak ama 2gün önce iPhone 13 Pro Max satın aldım. Dün akşamda keyfini yapayım derken ahizesine az bir şey Türk kahvesi döküldü. Telefon açıp konuşurken hiçbir şey yok ses aynı geliyor sizce bir şey olmuş mudur? İçine nüfuz etmiş midir dökülen kahve?

Son düzenleyen: Moderatör:
Su olsa sorun olmazdı ama içinde minik minik parçacıkları olan bir kahve olduğu için ileride sorun yaratır mı bilemeyiz. Ben bu kafayla temizlensin diye bir de üstüne su dökerdim kesin. :D
Aslında bakacak olursan dünya malına değer verdiğimden değil yeni telefon işte insanın içi sızlıyor kafama takıldı bir hasbihal edelim dedim. :D

Aslında bakacak olursan dünya malına değer verdiğimden değil yeni telefon işte insanın içi sızlıyor kafama takıldı bir hasbihal edelim dedim. :D

iPhone 11 Pro cihazımı su ile yıkamıştım üzerine kahve geldi diye, sizde deneyebilirsiniz. Yeni cihazımla daha deneyemedim :D

iPhone 11 Pro cihazımı su ile yıkamıştım üzerine kahve geldi diye, sizde deneyebilirsiniz. Yeni cihazımla daha deneyemedim :D
Mantıklı su arındırabilir aslında benim takıldığım nokta telveli olması yapıştımı oraya diye düşünüyorum yoksa görünürde birşey yok :D

Benim 8+ da suya düşmüştü. Sesi cızırtılı geldi. Elim ayağım titredi. Yüksek sesli müzik açıp telefonla konuşurken ses normal geliyor mu diye sürekli test ettim. Sesi düzelince de pis suya düştü diye gidip üstüne sabunlu suyla yıkamıştım. Benim diyeceklerim bu kadar.

Mantıklı su arındırabilir aslında benim takıldığım nokta telveli olması yapıştımı oraya diye düşünüyorum yoksa görünürde bir şey yok :D

Gerçi delikleri çok küçük belki girmemiş de olabilir.

Mantıklı su arındırabilir aslında benim takıldığım nokta telveli olması yapıştımı oraya diye düşünüyorum yoksa görünürde bir şey yok :D

Onlarda su geçirmeyen bir katman oluyor genellikle, yüksek basslı bir şey açıp sesi fullerseniz orada bir şey kalmışsa atar.

Ekrana dökülseydi keşke bir şey olmazdıda ahizeye gelince düşünmemek elde değil sıfır telefon bir de. Deneyeceğim dediğinizi

Kendime iPhone 12 Pro Max almıştım, iPhone 11 Pro'nun üzerinde bir çizik vardı o rahatsız edince diğerine geçtim, ama şimdi kendime güvenemiyorum bir şey dökülür üzerine diye :D

Geri
Yukarı