iPhone 13 Pro Max ısınıyor

EnsarT57

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle selam, iPhone 13 Pro Max cihazım Instagram'da gezerken Clash Royale gibi basit oyunlar oynarken bile elle tutulmayacak düzeyde ısınıyor.

Saçmalama, aynı cihaz bende de var, milyonlarca kişide de. Herkes bu sorunu yaşayabilir, A15 bionic bayağı güçlüdür. Isınma sorunu yaşanabilir, çünkü telefonlarda aktif bir soğutucu yok.
Alakası bile yok bu kadar ısınamaz instagram da bile ısınıyor yani hiç normal değil.

Bu kadar paraya cihaz alıyorsun, tutamayacak kadar ısınıyor. Şahsen ben parlaklık kısayım, yok oyun oynamayım vb. şeylere gelirse cihazı kırardım. O paralara yazık, götürün tamire bence.

Bende ona çok takıldım hocam. 5 bin liralık Samsung bir cihaz olsa umurumda olmaz ama 30 bin lira verip aldığım bir cihazda böyle sorunlar can sıkıyor.

Instagram ve Clash Royale kaynak kullanıyor, şarj da bitiriyorlar. Pil tasarruf modunda deneyin, daha az ısınacaktır. İşlemciyi kısıtlar çünkü.

Cihazlar gerektiği kadar amper çekmeyi bilir. 20W adaptörü kullanıp 13W ile şarj çekiyor cihazım. Ne bu işin içindeyim havası, bakkal bilgisayarcılar da işin içindeler ama her şeyi biliyorlar mı? Burası egonun değil bilginin paylaşıldığı yer.

Ahahahha ya Allah için sana kim söyledi 20W şarj aletini 13W çektigini bildigin yanıldıgına yetmiyor bir de haklı çıkmaya çalışıyor yanlış yönlendirilme yapılmaması için arkadaşa yardımcı oluyorum.

Instagram ve Clash Royale kaynak kullanıyor, şarj da bitiriyorlar. Pil tasarruf modunda deneyin, daha az ısınacaktır. İşlemciyi kısıtlar çünkü.

Cihazlar gerektiği kadar amper çekmeyi bilir. 20W adaptörü kullanıp 13W ile şarj çekiyor cihazım. Ne bu işin içindeyim havası, bakkal bilgisayarcılar da işin içindeler ama her şeyi biliyorlar mı? Burası egonun değil bilginin paylaşıldığı yer.

Pil tasarrufu modunu nasıl kullandığına göre değişir, genel olarak işlemciyi kısıtlayarak daha fazla ısıtıyorlar telefonu. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi mesaj yazmak için mesaj yazıyorsunuz. Zaten konuyu açan arkadaşta bu dediklerinizi muhtemelen yapmıştır. Hele servise götür diyen arkadaşım ayrı bir mantık. En sonunda servise gidecek zaten çözümü bulamazsa. Çözümü bilmiyorsanız basit bilindik şeyleri tekrar tekrar söylemek yerine konuyu geçmek bu kadar zor mu?

Ahahahha ya Allah için sana kim söyledi 20W şarj aletini 13W çektigini bildigin yanıldıgına yetmiyor bir de haklı çıkmaya çalışıyor yanlış yönlendirilme yapılmaması için arkadaşa yardımcı oluyorum.

Kendim kontrol ettim çektiği akımı. Üste çıkmaya mı çalışıyorsun sinirlenerek?

Artı -1 Eksi
Buradan belli bir şey bilmediginiz 13 Pro Max 20W şarj ile şarj etmen gerekiyor fazla W cihazda arıza sorunlar çıkaracak.

Bu işin içinde olan benim hocam bilmediginiz çok konuya hakimim.

Bu konuda çok haksızsın örneğin 2'a cihaza 8'a adaptör tak sıkıntısız çalışır çünkü cihaz istediği kadar çeker lütfen bilip bilmeden yanlış bilgi verip insanların kafasını karıştırmayın.

Artı -1 Eksi
Kendim kontrol ettim çektiği akımı. Üste çıkmaya mı çalışıyorsun sinirlenerek?

Hangi cihazla kontrol ettigini söyler misin ben söyleyim yoksa hangi cihazla kontrol edecegini.

Bu konuda çok haksızsın örneğin 2'a cihaza 8'a adaptör tak sıkıntısız çalışır çünkü cihaz istediği kadar çeker lütfen bilip bilmeden yanlış bilgi verip insanların kafasını karıştırmayın.

Hocam bakın şimdi cihazın pil saglıgı için yeterince W çekmesi gerekiyor örnek veriyorum siz 50W şarj adaptörü ile Apple cihazlarını şarj eder iseniz maksimum şarj ile şarj olacak hani demem o ki iPhone 5S 50W ile şarj etmek var 5W ile şarj etmek var.

Hangi cihazla kontrol ettigini söyler misin ben söyleyim yoksa hangi cihazla kontrol edecegini.

Hocam bakın şimdi cihazın pil saglıgı için yeterince W çekmesi gerekiyor örnek veriyorum siz 50W şarj adaptörü ile Apple cihazlarını şarj eder iseniz maksimum şarj ile şarj olacak hani demem o ki iPhone 5S 50W ile şarj etmek var 5W ile şarj etmek var.

Bir şey bilmediğin belli. Şarj entegresi ihtiyacı kadarını çeker. Gelip köpürüyorsun bir de.

Artı -1 Eksi
Biraz önce klimanın altında 5dk PUBG oynadım ve yine ekran parlaklığını kıstı. Sanırım cihazın garantiye gitmesi gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı